Ви тут:  Головна Ресурси Міжнародне співробітництво Новини міжнародного співробітництва

Новини міжнародного співробітництва

 

Навчання на природі у Норвегії: міжнародна академічна мобільність студентів Педагогічного факультету (квітень 2024)

 

Привіт, друзі!🏞️

 

Ми запрошуємо вас у захоплюючу подорож разом із нашими студентами, які навчаються за обміном у Норвегії! 🇳🇴

Вони поділилися з нами своїм незабутнім досвідом походу!

Долучайтеся до перегляду відео, щоб поринути в атмосферу мандрівництва та відчути світ норвезької природи! 💫

 

🎓💬 Студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

 

 

 

Можливості академічної мобільності в країнах Європи для студентів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова (квітень 2024)

 

🇺🇦🤗🇳🇴 🌟 Мрієте про сучасний міжнародний досвід та розвиток вашої професійної кар'єри? Волієте відкрити для себе нові можливості академічної мобільності в країнах Європи, щоб не лише навчатися, але й застосовувати передові практики в освітньому процесі? Отже, у нас з Вами спільний шлях і Ваша майбутня кар'єра починається тут!


👥🎥 Приєднуйтесь до нашої відеозустрічі та дізнайтесь більше про життя та навчання за кордоном!

 

Детальніше...

Норвегія ДО ПФ УДУ 21.04.2024

 

 

 

Ігрова педагогіка: український досвід та міжнародні практики (березень 2024)

 

У рамках міжнародного стажування в Ірландії Лук’янченко Ольга Миколаївна, доцент кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, отримала унікальну можливість бути учасницею Міжнародної конференції «Революція в освіті через гру». Конференція відбувалася суботнього ранку, що є нетиповим явищем для освітян Західної Європи. Проте це сталося з метою охоплення широкого кола як науковців (з Великобританії, Бразилії), так і вчителів-практиків, які з’їхалися зі всіх графств Ірландії.

 

Детальніше...

Ірландія Ольга Лукянчеко березень 2024

 

 

Освітня синергія: Finnoschool пропонує шляхи співпраці з Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова

 

У пошуках нових перспектив для розвитку професійних навичок педагогічних працівників (вчителів та директорів), поліпшення якості та доступності освіти, обміну передовими напрацюваннями у сферах освіти, психологічної підтримки та безпекової обізнаності Педагогічний факультету УДУ імені Михайла Драгоманова нещодавно став місцем діалогу представників двох культур.

 

Детальніше...

Finnoschool ПФ УДУ 26.02.24 2

 

 

Стажування в Ірландії: нові обрії для української освіти (січень 2024)

 

Міжнародне стажування для викладачів є не лише важливою складовою професійного розвитку, але й захопливим відкриттям культурних та освітніх особливостей інших країн. Воно дозволяє познайомитися з новими освітніми підходами, покращити свої професійні навички та розширити світогляд. Окрім академічної частини, міжнародне стажування надає унікальну можливість для культурної імерсії. Освітяни отримують можливість вивчати місцеві традиції, взаємодіяти з іноземними студентами та педагогами, а також долучитися до великого культурного спадку країни.

 

Детальніше...Стажування в Ірландії ПФ 2024

 

 

Відділ міжнародних зв’язків інформує

 

Конкурс для студентів та викладачів на отримання стипендій на навчання та викладання в Мазовецькій академії в Плоцьку, Польща (The Mazovian Academy in Płock) в рамках програми ERASMUS +

 

Український державний університет імені Михайла Драгоманова є партнером Мазовецької академії в Плоцьку в рамках проєкту КА171 Міжнародна мобільність (програми Еразмус +, що фінансується Європейським Союзом).

 

Детальніше...

Міжнар Акад Моб Польща 12.2023

 

 

Співпраця факультету з The LEGO Foundation дарує майбутнім вчителям радість і задоволення від навчання

 

Адміністрація Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова в особі декана професора Тараса Олефіренка та заступниці декана, завідувачки кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки професора Олени Матвієнко висловлює щиру вдячність The LEGO Foundation в Україні за матеріальну підтримку в забезпеченні освітнього процесу у вигляді надання сучасного комп'ютера та кольорового принтера. Упевнені, що ця допомога дозволить нам впроваджувати інноваційні методи навчання, які сприятимуть розвитку творчих і критичних навичок у майбутніх учителів.

 

Детальніше...

ПФ УДУ LEGOFoundation 5.10.23 01

 

 

Підписання угоди з Українською Радою Миру

 

Провідні виші країни та «Українська Рада Миру» об’єднали зусилля для утвердження справедливого миру, єдності в Україні та за її межами, на засадах Української Формули Миру. Для цього у червні 2023 року у Києві вони підписали Угоду про співробітництво під час зустрічі в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова. Наш університет став учасником-підписантом цієї угоди з Українською Радою Миру.

 

Детальніше...

укр формула миру 26.06.23

 

 

Завершення навчання студентів Педагогічного за програмою академічної мобільності в Норвегії

 

Підвищення рівня національної системи освіти України через інтеграцію в міжнародний освітній простір шляхом розвитку академічної мобільності та розширення міжнародного співробітництва – це ті завдання, які були і залишаються пріоритетними для Драгоманівського університету. Міжнародний вектор в академічній мобільності є ефективним інструментом поліпшення якості освіти та зростання статусу України у відкритому освітньому просторі. Власне, завдяки нашому ректорові академіку Віктору Андрущенку ми маємо на сьогодні прекрасні відносини з Факультетом гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway), результатом яких стала міжнародна академічна мобільність студентів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. Колектив Педагогічного факультету на чолі з деканом професором Тарасом Олефіренком пишаються результатами такої взаємодії, а саме гідним представленням й успішним завершенням нашими студентами навчання за програмами академічної мобільності в Норвегії від Erasmus+.

 

Детальніше...

АМ Норвегія ПО ПФ 8.06.23 1

 

 

На Міжнародній конференції «Актуальні проблеми психології розвитку особистості»

 

Коли людина сприймає себе такою, якою вона насправді є, вона набуває
можливості змінитися. (Карл Роджерс)

12 травня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології розвитку особистості», яка проходила у змішаному форматі. Конференція була організована і проведена Педагогічним факультетом Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

 

Детальніше...

конф Пс РО 12.05.23 003

 

 

Підписання угоди про співпрацю із Всесвітньою асоціацією позитивної і транскультуральної психотерапії (Вісбаден, Німеччина)

 

8 травня 2023 року відбулося підписання договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова (в особі ректора академіка Віктора Андрущенка) та Всесвітньою асоціацією позитивної і транскультуральної психотерапії (Вісбаден, Німеччина) / World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy (в особі Президента асоціації, доктора медицини, професора Хаміда Пезешкіана).

 

Детальніше...

УДУ WAPP 8.05.23

 

 

Благополуччя дітей та педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки (від The LEGO Foundation) (18.04.23)

 

Виклики в Україні, пов’язані з широкомасштабною війною, розв’язаною російською федерацією, спричинили сутнісні зміни у напрямах, формах і методах професійної діяльності педагогів усіх ланок вітчизняної системи освіти. Колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, зокрема кафедри початкової і дошкільної освіти, дякують «The LEGO Foundation» за матеріали до програми з підвищення кваліфікації педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти (початкова та базова школа) «Благополуччя дітей та педагогів: дієві інструменти та практики психосоціальної підтримки» та м'які іграшки, які входять до комплекту серії мобільних ігор, книжок і мультфільмів.

 

Детальніше...

lego 18.04.23

 

 

Сучасна освіта має відповідати запитам сьогодення і глобальним викликам (03.03.23)

 

Сучасна освіта в Україні має відповідати запитам сьогодення і глобальним викликам. Такою була основна теза Міжнародного педагогічного форуму, який нещодавно був проведений в нашому університеті. Так, на базі Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова створюють багатоланковий «Сервісний центр технопарку». Про діяльність центру розповів на форумі, присвяченому питанням модернізації педагогічної освіти та підготовки шкільного вчителя в контексті сучасних цивілізаційних викликів, декан професор Тарас Олефіренко.

 

Детальніше...

forum2

 

 

Репортаж про участь факультету в Міжнародному конгресі «Збереження нації у війні: мультидисциплінарний підхід до відновлення. Цивільні. Військові. Діти»

 

22 лютого 2023 р. у м. Києві за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, у партнерстві із Національною дитячою спеціалізованою лікарнею "Охматдит", Ізраїльською коаліцією травми ITC (Israel Trauma Coalition), Громадською організацією Inter Education, Громадською організацією «Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Міжнародний конгрес соціально-психологічної роботи «Збереження нації у війні: мультидисциплінарний підхід до відновлення», присвячений річниці героїчного протистояння українського народу руйнівній безупинній війні в Україні. Організатором зустрічі виступила Волонтерська ініціатива «Therapy of win. Mental aid for Ukrainians».

 

Детальніше...

когрес 22.02.23 спільно

 

 

Участь факультету в Міжнародному педагогічному форумі

 

Знаковою подією для науково-освітньої спільноти Педагогічного факультету стала участь у Міжнародному педагогічному форумі «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу», що відбувся 16 лютого 2023 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

 

Детальніше...

форум 16.02.23 1

 

 

Навчання і дозвілля студентів факультету у Норвегії (02.02.23)

 

У рамках міжнародної співпраці триває академічна мобільність студентів педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на факультеті гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway) упродовж весняного семестру 2022-2023 навчального року.

 

Детальніше...

Міжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpg