Ви тут:  Головна Події Співпраця факультету з The LEGO Foundation дарує майбутнім вчителям радість і задоволення від навчання

Співпраця факультету з The LEGO Foundation дарує майбутнім вчителям радість і задоволення від навчання

 

Адміністрація Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова в особі декана професора Тараса Олефіренка та заступниці декана, завідувачки кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки професора Олени Матвієнко висловлює щиру вдячність The LEGO Foundation в Україні за матеріальну підтримку в забезпеченні освітнього процесу у вигляді надання сучасного комп'ютера та кольорового принтера. Упевнені, що ця допомога дозволить нам впроваджувати інноваційні методи навчання, які сприятимуть розвитку творчих і критичних навичок у майбутніх учителів.

 

ПФ УДУ LEGOFoundation 5.10.23 01

 

Уже більше трьох років триває тісна співпраця викладачів кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки із фондом The LEGO Foundation при посередництві МОН України.

 

ПФ УДУ LEGOFoundation 5.10.23 01

 

Традиційним стало вивчення спецкурсу «Навчання через гру», який  викладається для майбутніх вчителів початкових класів на бакалаврському рівні. Даний спецкурс спрямований на опанування теорією і практикою формування готовності у майбутніх вчителів організовувати та здійснювати ігрову діяльність на основі діяльнісного підходу  в загальній системі початкової освіти, зокрема за допомогою конструкторів LEGO. Комп'ютер і кольоровий принтер будуть використовуватися студентами та викладачами для розробки навчальних матеріалів, проведення інтерактивних занять та практичних досліджень.  

 

Сподіваємося, що така співпраця буде і надалі сприяти вихованню майбутніх учителів, які спроможні нести радість і задоволення від навчання. 

 

ПФ УДУ LEGOFoundation 5.10.23 01

 

ПФ УДУ LEGOFoundation 5.10.23 01ПФ УДУ LEGOFoundation 5.10.23 01ПФ УДУ LEGOFoundation 5.10.23 01