Ви тут:  Головна Події

 

🇺🇦🤗🇳🇴 🌟 Мрієте про сучасний міжнародний досвід та розвиток вашої професійної кар'єри? Волієте відкрити для себе нові можливості академічної мобільності в країнах Європи, щоб не лише навчатися, але й застосовувати передові практики в освітньому процесі? Отже, у нас з Вами спільний шлях і Ваша майбутня кар'єра починається тут!


👥🎥 Приєднуйтесь до нашої відеозустрічі та дізнайтесь більше про життя та навчання за кордоном!

 

18 квітня 2024 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, на факультеті дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична «Наукові перспективи та методичні інновації в розвитку початкової освіти». Науковий захід зібрав талановиту студентську молодь з усієї України та дозволив поділитися творчими та освітніми здобутками, обмінятися набутим досвідом та враженнями від перших кроків у науці. Український державний університет імені Михайла Драгоманова на конференції гідно представив наш Педагогічний факультет.

 

 

Шановні учасники освітнього проєкту «EU4Youth: Інструменти, стратегії, лідерство та інновації для вдосконалення навичок вчителів»!

 

Уточнено розклад проведення наступних модулів 2, 3, 4 (англійською):

 

Шановні колеги, науковці!


Наукова бібліотека УДУ імені Михайла Драгоманова інформує, що у квітні цього року проходять нові безкоштовні вебінари для дослідників від компаній Clarivate та Elsevier. Вони охоплять такі теми, як: • можливості платформи Web of Science, • розробка рейтингової стратегії університету, • коректний пошук релевантної літератури в Scopus та багато іншого.

 

 

Кафедра педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова запрошує на "Майстер-клас з виконавсько-сценічної майстерності. На матеріалі творів Тараса Шевченка" за участі народного артиста України Анатолія Демчука. Ведуча заходу – доцент кафедри педагогіки Л. А. Порядченко. Зустріч відбудеться 17.04.2024 о 12.00 на платформі Google Meet за лінком: https://meet.google.com/zrn-tooi-sec

 

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 206