Ви тут:  Головна Ресурси 💙💛Освітній хаб УДУ

Освітній хаб УДУ ДО 7.02.23

 

Із наступного тижня Освітній хаб Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відновлює свою роботу для дошкільників. Студенти розпочинають проводити інтегровані онлайн-заняття для дітей дошкільного віку (5-6 років), покликані допомогти батькам та дітям стати щасливими і впевненими в собі першокласниками.

 

Зустрічі будуть відбуватися двічі на тиждень, у вівторок та п’ятницю, початок о 10:00
 
Початок занять: 7.02.23 (вівторок)
 
Час: 10:00
 
Приєднатися можна за постійним посиланням: https://meet.google.com/uic-xuxu-dga 
 
Чекаємо усіх бажаючих!
 
Освітній хаб УДУ ДО 7.02.23
 

 

Вітаємо всіх! МИ ПОВЕРНУЛИСЬ!

 

Освітній хаб Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відновлює свою роботу, щоб вмотивувати, підтримати та об'єднати дітлахів у новому навчальному році.

 

Освітній хаб вересень 2022

 

Приєднавшись до нас, Ви зможете поглибити свої знання як з уже відомих дисциплін: Англійська мова, Усний рахунок, Сучасна українська література, так і з досить нетипових та цікавих, таких як: Філософія, Критичне мислення, Український словничок 🤔

 

Також учні розвиватимуть свої творчі навички на заняттях з Орігамі, Хореографії, Малювання, Фотографії.😍

 

Кожен викладач ідивідуально підходить до розробки уроків та буде робити все можливе, щоб Ваші діти хотіли повертатися знову і знову.😌❤️

 

Ми з нетерпінням чекаємо на Вас та запрошуємо приєднатися до нашого телеграм-каналу, де буде висвітлено розклад занять та їх посилання.😊

 

Буде позитивно, цікаво, повчально, а головне – з любов'ю!

 

💙💛 Приєднатися можна за лінком:

https://t.me/+DAJsZRoBQkxlMzAy


Анонсуємо розклад занять із 12 вересня 2022 року! 

За 15-20 хвилин до початку заняття викладач буде відправляти сюди повторно посилання з нагадуванням.


❗️ Повний розклад для всіх учасницьких груп за покликанням (↓)

 

 

Викладачі та студенти кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти педагогічного факультету приєднуються до роботи Освітнього хабу – волонтерської ініціативи НПУ, який одночасно став і практико орієнтованою формою підготовки студентів спеціальності «Дошкільна освіта» до професійної діяльності.

 

Освітній хаб дошкілля

 

Освітній хаб дошкілля

 

З наступного тижня розпочинаються інтегровані онлайн-заняття для дітей дошкільного віку (5-6 років), покликані допомогти батькам та дітям стати щасливими і впевненими в собі першокласниками.

 

Зустрічі будуть відбуватися раз на тиждень, у четвер, початок о 10.00.

 

✅ Початок занять: з 27.10.22 (четвер)

🕙 Час: 10.00.

🎯 Приєднатися можна за постійним посиланням: https://meet.google.com/ywf-qcua-rar

Чекаємо усіх бажаючих!

 

Анонсуємо розклад занять із 28 березня до 28 квітня! 

 

Ми розширюємо активності на підтримку дорослих і дітей, які залишаються в районах бойових дій, переміщені в Україні, переміщені за кордон чи приймають у своїх громадах.

 

Освітній хаб НПУ ПФ

 

💙💛 Освітній хаб НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Пізнавально-розвивальні заняття для дітей різного віку, у тому числі й тих, які виїхали за кордон. 

Ми підготували безліч розвивально-розважальних тематичних зустрічей.

 

👉 «Українська мова» — закріпимо та поглибимо знання з української мови, поповнимо словниковий запас із української мови, надолужимо навчальну програму з предмета.

 

👉 «Цікава математика» для 1-4 класів, 5-6 класів — заняття з математики та логіки, відповідно до навчальної програми, розвинемо навички усного рахунку; уроки побудовані в ігровій формі, гарантуємо легку атмосферу, що сприятиме кращому засвоєнню знань.

 

👉 «Світ у гармонії» для 2-6 класу — розвивальні заняття для молодших та старших школярів із доброчесності, формування людських цінностей і громадянської позиції та розуміння оточуючих обставин. Курс навчить висловлюватись, розуміти свої почуття та інших та багато чого цікавого.

 

👉 «Творчі заняття» для учнів 1-4 класів з інтеграцією у навколишній світ — простір дитячої творчості та креативності, який є терапією для душі та розуму, організований фаховими арттерапевтками та практичними психологинями.

 

👉 «Англійська мова» для 1-2, 3-4 та 5-6 класів — те, що знадобиться дітям і не завадить дорослим уже зовсім-зовсім скоро, бо подорожувати ми точно будемо багато!

 

👉 Щоденні руханки.

 

👉 Читайка. Зануримо діток у світ дитячих книжок, замотивуємо до читання та разом з ними будемо подорожувати чарівними світами.

 

👉 Уроки розвитку критичного мислення. Для учнів 1-4 класів. Розвинуте критичне мислення стає однією з головних навичок сучасної особистості. А якщо почати його розвиток із дитинства, то отримаємо успішну особистість у майбутньому.

 

👉 Уроки з психологами. Для учнів 1-4 класів. Сьогоденні реалії потребують пильної уваги до психічного здоров’я наших дітей. Психологи проводять уроки, які зорієнтовані на розвантаження нервової системи школярів.

 

📌 Щодня (включно з вихідними) з 12.00 до 17.00. Слідкуйте за розкладом. У деякі дні заняття закінчуватимуться раніше в залежності від розкладу. Запрошуємо на заняття всіх охочих!

 

 

Творчий куточок💙💛 Спеціальний телеграм-канал «Творчий куточок»

 

Приєднатися можна за лінком:

https://t.me/+DAJsZRoBQkxlMzAy

 

❗️ Повний розклад занять для всіх учасницьких груп за покликанням (↓)

 

Сторінка 1 із 2