Ви тут:  Головна Ресурси 💙💛Освітній хаб УДУ Освітній хаб від #ПФ_НПУ (25.03.2022)

Освітній хаб від #ПФ_НПУ (25.03.2022)

 

Анонсуємо розклад занять із 28 березня до 28 квітня! 

 

Ми розширюємо активності на підтримку дорослих і дітей, які залишаються в районах бойових дій, переміщені в Україні, переміщені за кордон чи приймають у своїх громадах.

 

Освітній хаб НПУ ПФ

 

💙💛 Освітній хаб НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

Пізнавально-розвивальні заняття для дітей різного віку, у тому числі й тих, які виїхали за кордон. 

Ми підготували безліч розвивально-розважальних тематичних зустрічей.

 

👉 «Українська мова» — закріпимо та поглибимо знання з української мови, поповнимо словниковий запас із української мови, надолужимо навчальну програму з предмета.

 

👉 «Цікава математика» для 1-4 класів, 5-6 класів — заняття з математики та логіки, відповідно до навчальної програми, розвинемо навички усного рахунку; уроки побудовані в ігровій формі, гарантуємо легку атмосферу, що сприятиме кращому засвоєнню знань.

 

👉 «Світ у гармонії» для 2-6 класу — розвивальні заняття для молодших та старших школярів із доброчесності, формування людських цінностей і громадянської позиції та розуміння оточуючих обставин. Курс навчить висловлюватись, розуміти свої почуття та інших та багато чого цікавого.

 

👉 «Творчі заняття» для учнів 1-4 класів з інтеграцією у навколишній світ — простір дитячої творчості та креативності, який є терапією для душі та розуму, організований фаховими арттерапевтками та практичними психологинями.

 

👉 «Англійська мова» для 1-2, 3-4 та 5-6 класів — те, що знадобиться дітям і не завадить дорослим уже зовсім-зовсім скоро, бо подорожувати ми точно будемо багато!

 

👉 Щоденні руханки.

 

👉 Читайка. Зануримо діток у світ дитячих книжок, замотивуємо до читання та разом з ними будемо подорожувати чарівними світами.

 

👉 Уроки розвитку критичного мислення. Для учнів 1-4 класів. Розвинуте критичне мислення стає однією з головних навичок сучасної особистості. А якщо почати його розвиток із дитинства, то отримаємо успішну особистість у майбутньому.

 

👉 Уроки з психологами. Для учнів 1-4 класів. Сьогоденні реалії потребують пильної уваги до психічного здоров’я наших дітей. Психологи проводять уроки, які зорієнтовані на розвантаження нервової системи школярів.

 

📌 Щодня (включно з вихідними) з 12.00 до 17.00. Слідкуйте за розкладом. У деякі дні заняття закінчуватимуться раніше в залежності від розкладу. Запрошуємо на заняття всіх охочих!

 

 

Творчий куточок💙💛 Спеціальний телеграм-канал «Творчий куточок»

 

Приєднатися можна за лінком:

https://t.me/+DAJsZRoBQkxlMzAy

 

❗️ Повний розклад занять для всіх учасницьких груп за покликанням (↓)