Ви тут:  Головна Події Міжнародне стажування – вагомий етап  у підвищенні кваліфікації викладачів факультету

Обмін досвідом із колегами з різних країн, удосконалення своїх знань, занурення в інноваційні методики та підходи у ході проходження міжнародного стажування – усе це є невід'ємною частиною професійного зростання для викладачів. Колектив Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова щиро радіє успіхові колеги Ольги Миколаївни Лук’янченко та її прикладу стажування на посаді пост-докторал дослідника в одному з педагогічних закладів міста Лімерик, Ірландія, а також унікальній нагоді виступити на 31-й Міжнародній конференції «Традиції в трансформації» (31st EAS Conference in Dublin, “Traditions in Transformation”).

31st EAS conference in Dublin Ireland 12 15.06.24

Захід проходив у Дубліні з 12 по 15 червня 2024 року і був організований Європейською асоціацією «Музична освіта», зібравши понад 300 науковців з усього світу. Такий захід є чудовою платформою для обміну ідеями та обговорення сучасних тенденцій у музичній освіті. Участь у подібних заходах дозволяє науковцям не лише представити результати своїх досліджень, але й встановити нові професійні контакти, знайти однодумців та отримати цінні відгуки від колег.

Пані Лук'янченко презентувала дослідження на тему приналежності українських дітей в умовах вимушеної міграції через їх активне залучення до партисипативної музичної діяльності. Її доповідь, заснована на практичній музичній діяльності з українськими дітьми в контексті міжкультурної освіти в ірландській школі, викликала значний резонанс і зацікавлення серед учасників конференції. Зокрема, доповідь привернула увагу професорів з Мічиганського університету, які відзначили її на генеральній сесії. Присутні активно задавали питання та висловлювали свої думки щодо представленої теми. Багато учасників конференції підходили до Ольги особисто, щоб обговорити її роботу та висловити свою підтримку.

Важливість представленого досвіду була підкреслена вченими-музикантами, які пропонували поширити його на загальний рівень початкової освіти, а не обмежуватися лише українськими дітьми. Науковці проявляли емпатію та підтримку Україні, підкреслюючи значення міжкультурної освіти в сучасному світі.

Стажування Ольги Лук'янченко в Ірландії та її участь у конференції стали важливим етапом у підвищенні її кваліфікації як викладача і дослідника, відкривши нові можливості для професійного зростання та міжкультурної співпраці. Це також стало чудовою можливістю для популяризації українського досвіду в сфері музичної освіти та інтеграції дітей-мігрантів.

31st EAS conference in Dublin Ireland 12 15.06.2431st EAS conference in Dublin Ireland 12 15.06.24

31st EAS conference in Dublin Ireland 12 15.06.24