Ви тут:  Головна Події Сучасна освіта має відповідати запитам сьогодення і глобальним викликам

Сучасна освіта має відповідати запитам сьогодення і глобальним викликам

Сучасна освіта в Україні має відповідати запитам сьогодення і глобальним викликам. Такою була основна теза Міжнародного педагогічного форуму, який нещодавно був проведений в нашому університеті. Так, на базі Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова створюють багатоланковий «Сервісний центр технопарку». Про діяльність центру розповів на форумі, присвяченому питанням модернізації педагогічної освіти та підготовки шкільного вчителя в контексті сучасних цивілізаційних викликів, декан професор Тарас Олефіренко.

У межах сервісного центру працює освітній хаб для студентів, де вони не лише навчаються, а й застосовують свої знання на практиці – онлайн проводять пізнавально-розвивальні заняття з дітьми, які цього потребують (зокрема з вимушеними переселенцями).

На базі університету створено «Центр психологічної реабілітації» для збереження та відновлення психічного здоров’я дітей і дорослих, які постраждали внаслідок війни, «Педагогічну лабораторію НУШ», «Лабораторію гри», Науково-дослідну лабораторію «Тьюторські практики», Освітньо-науковий центр «Університет третього віку», Освітню платформу «Івент-простір», а також Курси з перепідготовки та підвищення кваліфікації вчителів і практичних психологів в умовах НУШ.

Деталі на сторінках «Голосу України» або за покликанням: http://www.golos.com.ua/article/368837

forum2