Ви тут:  Головна Події Можливості академічної мобільності в країнах Європи для студентів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

🇺🇦🤗🇳🇴 🌟 Мрієте про сучасний міжнародний досвід та розвиток вашої професійної кар'єри? Волієте відкрити для себе нові можливості академічної мобільності в країнах Європи, щоб не лише навчатися, але й застосовувати передові практики в освітньому процесі? Отже, у нас з Вами спільний шлях і Ваша майбутня кар'єра починається тут!

👥🎥 Приєднуйтесь до нашої відеозустрічі та дізнайтесь більше про життя та навчання за кордоном!

Норвегія ДО ПФ УДУ 21.04.2024

🙋🏼‍♀️ 🌐 💁🏻‍♀️  Сьогодні студентки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Крістіна Вержанська (012 Дошкільна освіта) та Маргарита Рижкова (013 Початкова освіта) поділяться з нами унікальним досвідом їх навчання і дозвілля в Норвегії, а також проведуть віртуальну екскурсію територією Університету Південно-Східної Норвегії (University of South-Eastern Norway campus Vestfold).

📚 Особливості програми включають "Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках (Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens)", що дозволяє студентам отримати цінні знання та навички, які важко здобути в традиційному навчальному середовищі. А наші куратори гарантують підтримку та допомогу на кожному етапі вашого навчального шляху.

🎓🌍 Вступайте на спеціальності Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова і станьте частиною нашої освітньої родини, що постійно розширюється і зміцнює свій науковий потенціал на міжнародному рівні.