Ви тут:  Головна Події Навчання і дозвілля студентів факультету у Норвегії

Навчання і дозвілля студентів факультету у Норвегії

У рамках міжнародної співпраці триває академічна мобільність студентів педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на факультеті гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії (Høgskolen i Sørøst-Norge / The University of South-Eastern Norway) упродовж весняного семестру 2022-2023 навчального року.

Міжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpg

Нагадаємо, що студенти спеціальності 013 «Початкова освіта» Оладько Ульяна, Єлейнік Анастасія, Романюк Софія (33 пн група, куратор доцент Тетяна Коваль) та Мамчик Вікторія (23 пн група, куратор доцент Людмила Попова) від кафедри педагогіки та методики початкового навчання (завкафедри професор Олена Матвієнко) вже 9 січня 2023 року розпочали знайомство зі своєю програмою академічної мобільності «Вивчення фізичного виховання, спорту та навчання на природі (Physical Education, Sport and Outdoor Learning)».

Дівчата діляться своїми враженнями про навчання за норвезькою системою освіти та про знайомство з унікальною культурою, традиціями і звичаями північного народу:

🧩 Майже увесь час переважає групова робота у навчанні.

🧩 Ходили на лижах в гори з ночівлею в палатках.

🧩 Є можливість плавати в басейні.

🧩 Навчають їздити на лижах, ковзанах, сноуборді.

🧩 Ходили на зимову риболовлю та готували їжу на вогнищі.

🧩 А ще дівчата готують національні українські страви та пригощають своїх нових друзів)

🧩 І, звичайно, готуються до проведення уроків в школі...

Фотозвіт:

Міжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpg

Міжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpgМіжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpgМіжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpg

Міжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpg

1 лютого 2023 року студенти третього курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Вака Ірина та Пінчук Ольга (3б ДШЛ група; куратор доцент Тетяна Козак) від кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти (завкафедри професор Ганна Цвєткова) приступили до опанування програми академічної мобільності «Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках (Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens)».

Набуття нових знань про викладання на свіжому повітрі розпочалося лекцією на тему "Sense of place and outdoor teaching, Experiential learning; field biology, ecology and nature philosophy".

Фотозвіт про враження:

Міжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpgМіжн_акад_моб_студ_ПФ_2023.jpg

Бажаємо нашій талановитій молоді натхнення та завзяття в опануванні програм академічної мобільності, успіхів у дослідженні провідних тенденцій норвезької системи освіти, приємних вражень від знайомства зі скандинавською культурою, теплих зустрічей та дружнього спілкування. Чекаємо і пишаємося!