Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на творчу зустріч із письменницею Світланою Олександрівною Соболєвською

Шановні колеги! Дорогі студенти!

Кафедра педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова запрошує взяти участь у творчій зустрічі зі Соболєвською Світланою Олександрівною – письменницею, науковицею, перекладачкою, журналісткою, громадською діячкою, засновницею та керівницею громадської організації «Разом творимо добро», головним редактором журналу для дітей «Світланка-полісянка», організаторкою Регіонального літературного конкурсу «Житомир TEN» (2018-2021).

Світлана Олександрівна також є ведучою членкинею журі низки літературно-мистецьких свят, лауреаткою міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2014), IV Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2018), обласної літературної премії імені Михайла Клименка (2013) та обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки (2018), дипломанткою Всеукраїнського конкурсу імені Володимира Дроцика у номінації «Дитяча книга» (2018) і Першого літературно-мистецького конкурсу імені Всеволода Нестайка у номінації «Книжка для школяра» (2019), переможницею багатьох конкурсів та фестивалів.

зустріч із письменницею 2.02.23 Соболєвська