Ви тут:  Головна Події Кафедра ЮНЕСКО представляє Україну на Міжнародному симпозіумі в Малайзії

Кафедра ЮНЕСКО представляє Україну на Міжнародному симпозіумі в Малайзії

З 15 по 17 травня 2024 року в м. Куала-Лумпур (Малайзія) відбувався Міжнародний симпозіум Інститутів та Центрів ЮНЕСКО 2 категорії в галузі природничих наук, організований спільно урядом Малайзії та Міжнародним науково-технологічним та інноваційним центром співробітництва Південь-Південь під егідою ЮНЕСКО (ISTIC). Симпозіум об’єднав Інститути та Центри ЮНЕСКО 2-ї категорії в галузі природничих наук і мав на меті створити платформу для посилення координації та співпраці між Центрами 2-ї категорії, сприяючи обміну знаннями, популяризації спільних цілей та реалізації колективних заходів.

17.05.2024 кафедра ЮНЕСКО Малайзія

Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 2024-2033 роки Міжнародною декадою науки в інтересах сталого розвитку. Цей міжнародний симпозіум відповідав місії декади як заклику до мобілізації глобальних наукових зусиль задля досягнення сталого розвитку та використання науки для реагування на складні виклики сьогодення і створення безпечного та благополучного майбутнього для всіх.

17.05.2024 кафедра ЮНЕСКО Малайзія

Захід виступив можливістю для України представити здобутки та виклики в цілому для української наукової освіти в умовах військової агресії, презентувати для представників багатьох країн з різних континентів Центр ЮНЕСКО 2 категорії «Мала академія наук України» та кафедру ЮНЕСКО з наукової освіти, окреслити втрати дослідницької інфраструктури України з 2022 по 2024 роки тощо. Захід відбувся за участі Лідії Бріто, заступниці Генерального директора ЮНЕСКО, голови Сектору природничих наук; Поважної Міністерки освіти та Президентки Малазійської національної комісії у справах ЮНЕСКО Фадліни Сідек, та інших поважних представників глобальної родини ЮНЕСКО.

17.05.2024 кафедра ЮНЕСКО Малайзія

Наша делегація планує продовжити роботу над розширенням міжнародної співпраці та залученням нових партнерів до наукових проєктів з метою сприяння сталому розвитку та зміцненню позицій України на міжнародній науковій арені.

Джерело: https://unesco.udu.edu.ua/ua/novini/