Ви тут:  Головна Події ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ!

ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Із гордістю повідомляємо про чергове досягнення представників нашої академічної спільноти. Студентка 4 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» Химич Марта Андріївна здобула ІІІ призове місце у ІІ турі V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація». Маємо нагоду привітати і наукового керівника Марти, професора Матвієнко Олену Валеріївну, яка отримала Подяку за підготовку переможниці цього престижного конкурсу.

Конкурс, що проводився на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, зібрав талановитих студентів з усіх куточків України. Робота Марти Химич була гідно представлена і високо оцінена членами комісії.

Декан факультету професор Тарас Олефіренко та весь колектив Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова щиро вітають Марту та її наукового керівника Олену Валеріївну Матвієнко, доктора педагогічних наук, професора і завідувача кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, із заслуженою перемогою.

Висловлюємо глибоку вдячність організаторам конкурсу за створення платформи для прояву наукового потенціалу студентів та заохочення молоді до дослідницької діяльності.

Щиро бажаємо Марті подальших успіхів у майбутніх дослідженнях! Нехай цей досвід стане початком захопливого наукового шляху, сповненого нових відкриттів і здобутків. Олені Валеріївні бажаємо натхнення, невпинного професійного зростання і реалізації всіх творчих задумів.

Вітаємо переможців Здорова дитина здорова нація