Ви тут:  Головна Події ІЗ РАДІСТЮ ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

ІЗ РАДІСТЮ ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Із величезною гордістю повідомляємо про надзвичайний успіх наших студентів і викладачів та результати участі у ІІ турі V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» в ГПНУ імені Олександра Довженка. Магістрантка спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Ковальова Анастасія Павлівна здобула переможне І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу. Її науковий керівник, доцент Шулигіна Раїса Андріївна, була удостоєна Подяки за підготовку переможниці ІІ туру цього конкурсу.

Робота Анастасії Ковальової «Збереження психічної рівноваги та здоров’я дітей старшого дошкільного віку в умовах пермакризи за технологією “Forest bathing”», присвячена актуальним проблемам дошкільної освіти сьогодення, була високо оцінена членами комісії.

Декан факультету професор Тарас Олефіренко разом з усім колективом Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова висловлюють найщиріші вітання Анастасії Ковальовій та її науковому керівнику Шулигіній Раїсі Андріївні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри дошкільної освіти.

Пишаємося професійними здобутками та науковими досягненнями представниць академічної спільноти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, який завжди був і залишається осередком наукового зростання талановитої молоді.

Бажаємо Анастасії Ковальовій та Раїсі Андріївні подальших наукових досягнень і звершень, невичерпного натхнення, професійного зростання та успіхів у майбутніх дослідженнях!

Переможці конкурсу Здорова дитина Ковальова Шулигіна