Ви тут:  Головна ПФ Асоціація Проєкти

Проєкти

ГО Асоціація

 

 

 

го розділ  Підготовка вчителів нового покоління: роль менторства у формуванні професійних компетентностей

 

Підготовка вчителів нового покоління: роль менторства у формуванні професійних компетентностей


19 лютого 2024 року на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась двостороння зустріч керівництва факультету з представником Громадської організації «Освіта 360», координатором проєкту «MentorMe» Владиславом Штегельськиим. У ході візиту було обговорено можливі напрями співпраці, майбутні спільні проєкти й шляхи вдосконалення підготовки майбутніх вчителів через розширення практичної складової та запровадження системи менторства як ключового елементу педагогічної практики.

 


 

 

го розділ  На Міжнародній конференції «Актуальні проблеми психології розвитку особистості»

 

Коли людина сприймає себе такою, якою вона насправді є, вона набуває
можливості змінитися. (Карл Роджерс)

 

12 травня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології розвитку особистості», яка проходила у змішаному форматі. Конференція була організована і проведена Педагогічним факультетом Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

 

Детальніше...

конф Пс РО 12.05.23 003

 

 

го розділ  Підписання угоди про співпрацю із Всесвітньою асоціацією позитивної і транскультуральної психотерапії (Вісбаден, Німеччина)

 

8 травня 2023 року відбулося підписання договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова (в особі ректора академіка Віктора Андрущенка) та Всесвітньою асоціацією позитивної і транскультуральної психотерапії (Вісбаден, Німеччина) / World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy (в особі Президента асоціації, доктора медицини, професора Хаміда Пезешкіана).

 

Детальніше...

УДУ WAPP 8.05.23

 

 

го розділ  Успішне партнерство: Педагогічний факультет та Психологічний центр HIDEAWAY

 

Успішне партнерство: Педагогічний факультет та Психологічний центр HIDEAWAY

На початку 2022 року напередодні масової агресії рф відносно України Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, в особі ректора академіка Віктора АНДРУЩЕНКА, і Психологічний центр HIDEAWAY, в особі Олени ВОЛЧАНОВОЇ, уклали угоду про співпрацю, в якій на Педагогічний факультет поклалася висока місія психологічної реабілітації українських громадян та підвищення кваліфікації фахівців психологічної галузі. Незважаючи на складні умови воєнного часу, ця співпраця була дуже плідною. За цей час ми успішно випустили більше 700 слухачів, які не тільки набули нових компетенцій з психології, а й підвищили свій професійний рівень та отримали практичні навички для подальшого кар’єрного розвитку.


 

 

го розділ  Репортаж про участь факультету в Міжнародному конгресі «Збереження нації у війні: мультидисциплінарний підхід до відновлення. Цивільні. Військові. Діти»

 

Репортаж про участь факультету в Міжнародному конгресі «Збереження нації у війні: мультидисциплінарний підхід до відновлення. Цивільні. Військові. Діти»

22 лютого 2023 р. у м. Києві за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, у партнерстві із Національною дитячою спеціалізованою лікарнею "Охматдит", Ізраїльською коаліцією травми ITC (Israel Trauma Coalition), Громадською організацією Inter Education, Громадською організацією «Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Міжнародний конгрес соціально-психологічної роботи «Збереження нації у війні: мультидисциплінарний підхід до відновлення», присвячений річниці героїчного протистояння українського народу руйнівній безупинній війні в Україні. Організатором зустрічі виступила Волонтерська ініціатива «Therapy of win. Mental aid for Ukrainians».


 

 

го розділ  Зустріч за круглим столом із теми «Якісна дошкільна освіта в умовах війни»

 

Зустріч за круглим столом із теми «Якісна дошкільна освіта в умовах війни»

17 лютого 2023 року команда Педагогічного факультету взяла участь у зустрічі за круглим столом із теми «Якісна дошкільна освіта в умовах війни», яка була проведена представниками управління Державної служби якості освіти у Київській області у змішаному форматі на базі УДУ імені Михайла Драгоманова. Для освітян і науковців нашого факультету, а власне, представників трьох випускових кафедр, що готують майбутніх вихователів ЗДО, вчителів початкової школи та психологів у закладах освіти, ключовими та пріоритетними є питання забезпечення якості освіти, її доступності, безперервності й рівного доступу до навчання для всіх дітей України, особливо в умовах війни. Адже саме дошкільна освіта є фундаментом успішної соціалізації дитини, формування основ самосвідомості, початкового становлення особистості.


 

 

го розділ  Участь факультету в Міжнародному педагогічному форумі

 

Участь факультету в Міжнародному педагогічному форумі

 

Знаковою подією для науково-освітньої спільноти Педагогічного факультету стала участь у Міжнародному педагогічному форумі «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу», що відбувся 16 лютого 2023 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

 


 

 

го розділ  Співпраця ГО факультету з Волонтерською Ініціативою «Therapy of win»

 

Співпраця ГО факультету з Волонтерською Ініціативою «Therapy of win»

 

17 січня 2023 року в стінах Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась двостороння зустріч адміністрації факультету з керівником Волонтерської Ініціативи «Therapy of win» Тарасовою Іриною Олександрівною. У ході візиту було обговорено можливі напрями співпраці, майбутні спільні проєкти й шляхи вдосконалення практичної складової навчального процесу.


 

 

го розділ  Міжнародний онлайн-марафон

«Дошкільна освіта в епоху постмодернізму: європейський досвід, інноваційні практики»

 

Шановні колеги!  

Маємо честь запросити вас до участі у роботі Міжнародного online-марафону «Дошкільна освіта в епоху постмодернізму: європейський досвід, інноваційні практики» 27–29 вересня 2022 року, початок об 11:00.

 

Тематичні напрями online-марафону:

1. Національний та європейський досвід організації дошкільної освіти та ціннісно-смислові детермінанти особистісного і професійного розвитку педагога в контексті європейських освітніх викликів (1-й день).
2. Психолого-педагогічні практики подолання та корекції тривожних станів під час військових дій (2-й день).
3. Практико-орієнтована педагогічна діяльність в системі дошкільної освіти (3-й день).

 

марафон ДО 27 29.10.22

 

Детальніше про подію >>>

 

Про проведення триденного Міжнародного онлайн-марафону до Всеукраїнського дня дошкілля

 

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня дошкілля кафедрою педагогіки і психології дошкільної освіти Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 27-29 вересня 2022 року проведено триденний Міжнародний online-марафон «Дошкільна освіта в епоху постмодернізму: європейський досвід, інноваційні практики» із прямою трансляцією на Facebook.

 


 

 

го розділ  Цикл тренінгів для вчителів

 

Розвиток соціальної компетентності молодших школярів

 

За підтримки НПУ ім. М.П. ДрагомановаГромадської організації «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПЕДАГОГІВ І ПСИХОЛОГІВ ПОЧАТКОВОЇ, ДОШКІЛЬНОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» та директорки школи №13 ім. І. Хитриченка Ананьєвої Марії Миколаївни було розпочато цикл тренінгів для вчителів на тему: "Розвиток соціальної компетентності молодших школярів". Співпраця зі стейкхолдерами надає змогу провести ретельний аналіз усіх зацікавлених осіб та можливих ризиків, що виникають в освітньому процесі, а також наукової та практичної складової, що дозволяє вчасно відстежити будь-які зміни і звернути їх на свою користь.

 

Тож дякуємо за приємний початок співпраці освітніх установ!

 

Цикл тренінгів ПО шк 13 22.09.22

 

 

го розділ  Гостьові лекції:

ВСТУП ДО ЛОГОТЕРАПІЇ від Рабина, Д-ра Шимона Кауена

 

Логотерапія Саймон Кауен вересень 2022

 

Детальніше >>>

 

Підсумки проведення гостьових лекцій зі «Вступу до логотерапії» від рабина, д-ра Шимона Кауена


Завершився двотижневий цикл гостьових лекцій від рабина, д-ра Шимона Кауена зі Вступу до логотерапії, що тривав у період із 13 до 29 вересня 2022 року та був проведений кафедрою практичної психології Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова в онлайн-форматі на платформі ZOOM.


 

 


го розділ  💙💛 Освітній хаб НПУ ім. М.П. Драгоманова

 

На базі Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова створено Освітній хаб з метою проведення дистанційних занять для дітей України! Проєкт покликаний допомогти дорослим і дітям, які залишаються в районах бойових дій, переміщені в Україні, переміщені за кордон чи приймають у своїх громадах. Це не лише пізнавально-розвивальні заняття для дітей різного віку, а й волонтерська ініціатива драгоманівців, що підтримує наймолодших і вже дорослих українців у будь-якому куточку світу.

 

Освітній хаб НПУ ПФ

 

Детальніше про ініціативу >>>

 

 

го розділ  Ψ Форум сімейної психології (2020-2022):

 

Підсумки проведення ІІІ Міжнародного форуму сімейної психології “Сім’я під час війни” (13.05.2022)

 

3 травня 2022 року в онлайн-форматі на платформі ZOOM відбувся ІІІ Міжнародний форум сімейної психології “Сім’я під час війни”, присвячений Міжнародному дню сім’ї. Провідною метою даного заходу була презентація особливостей сімейних стосунків і методів вирішення найпопулярніших проблем, які постали перед родинами під час війни.

 

форум 13.05.22 1

 

Організаторами Форуму виступили: Педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, зокрема, кафедра практичної психології; ДУ Інститут сімейної та молодіжної політики; Громадська організація «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» та Соціальний проєкт “Разом”.

 

Детальніше про подію >>>

 

 

Підсумки роботи Форуму сімейної психології до Міжнародного дня сім'ї (10-14.05.2021)

 

До Міжнародного дня сім’ї кафедрою практичної психології Факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова було організовано Форум сімейної психології, присвячений темі “Сім’я під час пандемії”. У Форумі сімейної психології взяли участь понад 200 слухачів. І кожен учасник отримав досвід, який знадобиться як в особистому житті, так і в професійному, зокрема сімейним психологам.

 

форум травень 2021

 

З 10 по 13 травня для учасників Форуму сімейної психології провідні психологи-практики транслювали прямі ефіри, присвячені різним аспектам життя родини. 14 травня в рамках Форуму сімейної психології на учасників чекали 6 вебінарів в онлайн-форматі.

 

Детальніше про подію >>>

 

 

Про проведення наживо пленарного засідання Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми психології розвитку особистості» (14.05.2020)

 

14 травня 2020 року наш факультет мав величезне задоволення проводити наживо пленарне засідання Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми психології розвитку особистості» засобами сервісу Zoom з прямою трансляцією на Facebook.

 

14.05.20 Міжнародна конференція

 

Нагадаємо, що в рамках Міжнародної конференції 15 травня було підведено підсумки роботи Форуму сімейної психології, який тривав з 04 травня і в якому взяли участь понад 400 учасників. Метою Форуму було навчити боротися з емоційним вигоранням та спілкуватися без конфліктів, збагатити особистий і професійний досвід учасників, що було реалізовано провідними психологами-практиками через трансляції у закритій групі facebook прямих ефірів і майстер-класів, присвячених різним аспектам життя родини.

 

Детальніше про подію >>>

 

 

 

діяльність ГО у facebook