Ви тут:  Головна Події Гостьові лекції: ВСТУП ДО ЛОГОТЕРАПІЇ від Рабина, Д-ра Шимона Кауена

Гостьові лекції: ВСТУП ДО ЛОГОТЕРАПІЇ від Рабина, Д-ра Шимона Кауена

Запрошуємо на гостьові лекції зі Вступу до логотерапії від Рабина, Д-ра Шимона Кауена. Онлайнові зустрічі проходитимуть у період із 13 до 29 вересня 2022 року за наступним графіком:

Лекція 1, вівторок, 13 вересня, 12.30-14.30 (за київським часом)

«Логотерапія як терапія колективних та індивідуальних криз та травм»

Кристалізація логотерапії Віктора Франкла на основі його досвіду в'язня концентраційних таборів

Лекція 2, четвер, 15 вересня, 12.30-14.30 (за київським часом)

«Власний інтелектуальний шлях Віктора Франкла до логотерапії»

Як Франкл знайшов свій шлях до сенсо-центричної логотерапії після того, як спочатку належав до психологічних шкіл Зигмунда Фрейда та Альфреда Адлера?

Лекція 3, вівторок, 20 вересня, 12.30-14.30 (за київським часом)

«Логотерапія як додаткова терапія»

Як Франкл мав намір використовувати логотерапію разом із іншими психотерапевтичними методами лікування всіх видів психічних захворювань?

Лекція 4, четвер, 22 вересня, 12.30-14.30 (за київським часом)

«Самотранседентація для всіх»

Як Франкл задумав лого-терапевтичну мету самотранседентації як психотерапевтичний метод для віруючих та невіруючих людей?

Лекція 5, четвер, 29 вересня, 12.30-14.30 (за київським часом)

«Загальнолюдські цінності та людське сумління»

Логотерапія Франкла та питання про цінності в психотерапії.

Логотерапія Саймон Кауен вересень 2022

Рабин, Д-р Шимон Кауен є директором Інституту юдаїки та цивілізації в Мельбурні, Австралія. Цей Інститут вивчає зв’язок між духовністю та мистецтвом, наукою та цінностями суспільства в цілому. Окрім висвячення в равини, він має ступінь доктора соціальної філософії та викладав в Університеті Монаша, Мельбурн, Австралія.

Він переклав низку творів Віктора Франкла англійською мовою та є автором «Перевідкриття людини» – психологічні твори Віктора Франкла про людину в образі Божественного. Він також написав низку книг про універсальну етику та її застосування, включаючи «Теорію та практику універсальної етики – Закони Ноахіда».

Доступ до заходу ⤵️

Ідентифікатор: 857 0900 0415