Ви тут:  Головна Події Співпраця ГО «Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» з Психологічним центром HIDEAWAY

ГО Асоціація

14 лютого 2022 року на базі Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова відбулась двостороння зустріч керівного складу ГО «Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» з директором Психологічного центру HIDEAWAY Оленою Волчановою. У ході візиту було обговорено можливі напрями співпраці, майбутні спільні проєкти й шляхи вдосконалення практичної складової навчального процесу. Результатом плідної комунікації стало підписання угоди про співпрацю ГО «Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» (в особі президента Асоціації професора Тараса Олефіренка) з Психологічним центром HIDEAWAY (в особі директора Олени Волчанової).

Псих центр HIDEAWAY

Налагодження партнерства із представниками комерційного сектору є пріоритетним завданням для колективу нашого факультету. Такі взаємозв’язки стають запорукою успішного професійного й кар’єрного розвитку для студентства, поліпшують якість практичної підготовки української молоді й суттєво підвищують професійний рівень майбутніх випускників.

Псих центр HIDEAWAY 14.02.22 1

Співпраця з Психологічним центром HIDEAWAY передбачає реалізацію спільних проєктів, які будуть спрямовані на розвиток практичних навичок студентів у галузі психології та педагогіки. Зокрема, планується організація тренінгів, семінарів та практичних занять, що дозволять студентам отримати безцінний досвід роботи з фахівцями високого рівня.

Псих центр HIDEAWAY 14.02.22 1

Партнерство між ГО «Українська асоціація педагогів та психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти» та Психологічним центром HIDEAWAY є важливим кроком на шляху до вдосконалення освітнього процесу та підвищення професійного рівня майбутніх фахівців. Ми переконані, що така співпраця сприятиме не лише академічному, але й особистісному зростанню студентів, готуючи їх до викликів сучасного світу та роблячи вагомий внесок у розвиток української освіти та психології.

HIDEAWAY ОНЦ

Сайт центру HIDEAWAY: https://hideaway.com.ua/