Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Звітна конференція з виробничої практики магістрів 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта (23.12.2022)

23 грудня 2022 року проведено звітну конференцію з виробничої практики здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Метою практики було узагальнення та систематизація теоретичних знань, отриманих студентами у процесі вивчення освітніх компонентів загального та фахового циклу дисциплін; формування умінь, навичок та досвіду здійснення професійно-педагогічної та експериментально-пошукової діяльності вчителя початкових класів ЗЗСО інноваційного та дослідного характеру.

Під час звітної конференції студенти презентували результати своєї практичної підготовки, продемонстрували знання та вміння з впровадження у практику роботи вчителя початкових класів НУШ інноваційних педагогічних технологій. Вони з захопленням розповідали про унікальність роботи шкіл, у яких проходили практику, про їх інноваційність та сучасність.

Різдво 12 2022

У рамках практики знайомилися з досвідом науково-пошукової діяльності вчителів-наставників, аналізували використання ними сучасних педагогічних технологій, з інклюзивним освітнім середовищем шкіл та роботою з дітьми з ООП.

Різдво 12 2022

Під час конференції студенти обмінювалися цікавим досвідом, корисними напрацюваннями з реалізації інноваційних педагогічних технологій навчання освітніх галузей в початковій школі, з особливостями змішаного та дистанційного навчання.

Різдво 12 2022

Презентації звітів та щоденників магістрів з виробничої практики: