Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Настановча конференція з виробничої науково-дослідницької практики для студентів 1 курсу заочної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Початкова освіта" (5.02.23)

5 лютого 2023 р. відбулась настановча конференція з виробничої науково-дослідницької практики для студентів 1 курсу заочної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Початкова освіта". Метою практики є: формування у здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти здатності самостійно та комплексно здійснювати науково-дослідницьку діяльність вчителя початкових класів.

Бажаємо успіхів у реалізації завдань практики керівникам та студентам!!!

Конф Практ 1к зфн Мг ПО 5.02.23 1