Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Зустріч студентів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта із заступником директора наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова (12.02.23)

12 лютого 2023 року в межах виробничої, науково-дослідницької практики відбулась онлайн-зустріч студентів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 013 Початкова освіта із заступником директора наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова Гончаренко Л. А.

Дякуємо Людмилі Андріївні за цікаву, змістовну розповідь. Для магістрантів цей досвід стане у нагоді як в процесі реалізації завдань практики, так і впродовж написання магістерських досліджень.

Пост у ФБ: https://www.facebook.com/...

Гостова лекція Ступака Кирила