Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Угода про співпрацю з Інститутом проблем виховання НАПНУ

Угода про співпрацю з Інститутом проблем виховання НАПНУ

Інститут проблем виховання НАПНУ

12 травня 2021 року відбулося перепідписання і оновлення угоди про співпрацю між деканом факультету педагогіки і психології НПЦ імені М.П.Драгоманова професором Тарасом Олефіренком і директором Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України академіком Іваном Бехом. Ця угода знаменувала пролонгацію багаторічних взаємовигідних наукових, методичних, організаційних стосунків між двома поважними інституціями. Нова угода передбачає не тільки співпрацю щодо організації наукових конференцій, наукового обміну, підвищення кваліфікації працівників, але й більш ґрунтовну підтримку з боку академічної спільноти освітньої програми кафедри «Образотворче мистецтво» бакалаврського і магістерського освітніх рівнів, зокрема, експертну і наглядову.

Сторони обмінялися поточною інформацією щодо перебігу підтримки викладачами і студентами кафедри образотворчого мистецтва наукової теми лабораторії естетичного виховання і мистецької освіти Інституту проблем виховання НАПНУ «Естетичне виховання учнівської молоді у віртуальному медіа просторі засобами художньої комунікації» (куратор проекту професор, доктор педагогічних наук Оксана Комаровська — провідний стейкхолдер освітніх програм кафедри). Протягом 2019-21 років фахівці лабораторії, зокрема,  кандидат педагогічних наук Іраїда Руденко системно залучала студентів до ознайомлення з цією науковою проблемою, пропонувала окремі складові дослідження до експериментального опрацювання під час педагогічної практики у навчальних закладах м.Києва, студентами 30 ом і 40 ом готувалися доповіді на семінарах, захищалися курсові та дипломні роботи (Мірошниченко А., 2021). Яскравим науковим результатом такої співпраці стала стаття бакалавра Анастасії Мірошниченко «Інстаграм як сучасне освітнє середовище» у журналі «Мистецтво і освіта» (2020. №3 (97)https://doi.org/10.32405/2308-8885-2020-3-40-45), а також виступ англійською мовою бакалавра Катерини Ткаченко «Прийоми концепт-художників у навчанні учнівської молоді образотворчого мистецтва» на Міжнародній конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття» (Киів, травень 2021).

Радіємо продовженню спіпраці, що сприяє сталим науковим і навчально-організаціним стосункам, і сподіваємося на вимогливий моніторинг з боку лабораторії естетичного виховання і мистецької освіти Інституту проблем виховання НАПНУ якості процедур професійної підготовки студентів на програмі «Образотворче мистецтво».