Майстер-клас художника Олега Недошитка

Сьогодні бакалаври і магістри кафедри образотворчого мистецтва долучилися до онлайн майстер-класу з техніко-технологічних прийомів живопису акрилом на тонованих ґрунтах викладача кафедри рисунка, живопису і архітектурної графіки Одеської державної академії будівицтва і архітектури Олега Недошитка.

ОМ майстер клас

Відомий художник презентував основи роботи з акриловим живописом, його грунтами і матеріалами. Художник звернув увагу на важливість дисципліни письма і змішування. Паном Олегом було продемонстровано етапність роботи над предметним і беспредметним живописом у техніці по сухому і по вологому, прийоми роботи мастихіном. Митець відповів на запитання студентів щодо особливостей технології виконання роботи, правильного підбору матеріалів, а також розкрив тонкі нюанси складної техніки акрилового живопису.

ОМ майстер клас1

ОМ майстер клас2