Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Тренінг керівників експертних груп Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти

Завідувач кафедри образотворчого мистецтва професор Олена Шевнюк успішно пройшла тренінг підвищення кваліфікації керівників експертних груп Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти.  Це були важкі насичені активностями дні, які сприяли професійному зростанню, оновленню викладацької майстерності, збагаченню комунікативного досвіду і оволодінню найкращими освітніми практиками. Дякуємо #naqa  за можливість долучитися  до найкращих освітніх практик, відкритість і динамічність роботи!

Знімок екрана 2021 05 06 о 17.06.58