Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на І Всеукраїнські педагогічні читання пам’яті Володимира Бондаря (03.10.2024)

Шановні науковці, викладачі, учителі, студенти! Шановна освітньо-наукова спільното!

Запрошуємо Вас до участі в І Всеукраїнських педагогічних читаннях пам’яті Володимира Бондаря «Контексти наукових досліджень Володимира Бондаря. Адаптивне навчання студентів в умовах воєнного стану та відновлення України». Зустріч відбудеться 3 жовтня 2024 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та з нагоди відзначення 190 річниці університету.

У програмі заходу передбачено обговорення проблем, пов’язаних із науковою спадщиною доктора педагогічних наук, професора, академіка НАПН України Володимира Бондаря за такими тематичними напрямами:

• Функції адаптивного навчання студентів у процесі професійного й особистісного становлення нового вчителя в умовах воєнного стану та відновлення України.
  • Технології організації адаптивного навчання студентів професії вчителя в реаліях сьогодення.
  • Інтеграція освіти і науки як механізм забезпечення ефективності підготовки вчителя в умовах воєнного стану та відновлення України.
  • Феномен гуманізму у професійній майстерності педагога в науковому поступі учнів В. Бондаря.
  • Стандартизація спеціальності 013 Початкова освіта: від Галузевого стандарту за редакцією В. Бондаря до чинних Стандартів вищої освіти.

Робоча мова: українська.

Форми участі у педагогічних читаннях:

✔️ виступ на пленарному засіданні 3 жовтня 2024 року об 11.00 (змішаний формат із використанням платформи ZOOM);

✔️ заочна участь із публікацією матеріалів:

- тез в електронному збірнику матеріалів педагогічних читань;

- статті у фаховому журналі «Освітньо-науковий простір» (Журнал внесений до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») у галузі педагогічних наук (011 – Освітні, педагогічні науки, 012 – Дошкільна освіта, 013 – Початкова освіта, 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями) на підставі наказу МОН №778 від 20.06.2023 р. та галузі психологічних наук (053 – Психологія) на підставі наказу МОН №1035 від 23.08.2023 р.).

Надіслані на педагогічні читання матеріали будуть опубліковані та розміщені на сайті педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

Актуальні дати:

• проведення педагогічних читань – 3 жовтня 2024 року, початок об 11:00;
  • надсилання заявки – до 20 вересня 2024 року;
  • надсилання тез до збірника матеріалів конференції – до 20 вересня 2024 року;
  • надсилання статті у фаховий журнал «Освітньо-науковий простір» – до 20 жовтня 2024 року;
  • відправлення посилання для підключення до заходу – 1 жовтня 2024 року.

Детальна інформація про умови участі та вимоги до оформлення матеріалів в Інформаційному листі ↓pdf

Пед читання В І Бондар 03.10.2024