Ви тут:  Головна Події Вітаємо з Міжнародним днем молоді шановних абітурієнтів, студентів і колег!

Вітаємо з Міжнародним днем молоді шановних абітурієнтів, студентів і колег!

12 серпня 2024 року вже втретє ми відзначаємо Міжнародний день молоді разом з усім світом! Сьогодні, в умовах війни, молодь демонструє свою небайдужість, беручи участь у благодійних акціях та волонтерських проєктах, доводячи, що навіть у складні часи можна робити світ кращим.

Навіть у 2024 році, коли війна накладає свій відбиток на святкування, День молоді залишається днем єднання та сили. Це можливість для молодих українців відчути свою важливість, отримати визнання своїх досягнень та зрозуміти, що саме вони є рушійною силою майбутнього відродження України.

Дорога українська молодь! Ви – наше натхнення та надія. Ви – талановиті, креативні та амбітні. Нехай кожен день приносить нові можливості для самореалізації та досягнення ваших цілей. Нехай ваша молодість буде яскравою, а мрії – здійсненними. Віримо у ваше світле майбутнє!

Сьогодні ми в особливій мірі вдячні нашим молодим захисникам! Ваша боротьба – це найвищий прояв патріотизму. Ви – справжні герої, які захищають нашу свободу та незалежність. Низький вам уклін!

Нехай цей день наповнить серця молоді надією, оптимізмом та вірою у перемогу!

З найкращими побажаннями
Команда Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова