Ви тут:  Головна Події 📢 Конкурс для молоді на створення бренду Ukraine Green Recovery Platform!

📢 Конкурс для молоді на створення бренду Ukraine Green Recovery Platform!

Якщо ти талановитий дизайнер або просто креативна особистість, яка мріє зробити свій внесок у відновлення України, цей конкурс саме для тебе!

Ukraine Green Recovery Platform – це міжнародна ініціатива, що об'єднує зусилля для сталого відновлення нашої країни після війни. Ми шукаємо молодих та амбітних людей, які готові створити унікальний бренд для цієї важливої ініціативи.

Що потрібно зробити?
- Розробити концепцію бренду, логотип та колірну гамму для Ukraine Green Recovery Platform.
- Підготувати відеопрезентацію свого проєкту та розповісти про свою ідею.

Хто може взяти участь?
- Студенти та молодь, які постраждали від війни або були змушені переїхати з зони бойових дій.

Що чекає попереду?
- Найкращі учасники будуть запрошені на фінальний етап у Києві.
- 10 перших переможців будуть нагороджені цінними призами та отримають можливість представити свою роботу перед експертним журі.
- Долучись до великого проекту та зроби свій внесок у відновлення України!

📅 Фінал відбудеться у вересні в Києві, у мистецькому просторі СКЛО при Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова.

📌 Як подати заявку?
1. Заповни форму на нашому сайті.
2. Чекай на підтвердження та виконуй завдання.

Це унікальна можливість для тебе зробити свій внесок у майбутнє України та показати світу свій талант! 🌍

Реєстрація та детальна інформація: https://uaedu.org/konkurs-ukraine-green-recovery-platform

❗️Важливі дати:
✔️реєстрація для участі в конкурсі до 25 серпня;
✔️подача робіт до 5 вересня;
✔️підведення підсумків до 15 вересня.

Стань частиною великого проєкту та допоможи відновити Україну!

конкурс для молоді Ukraine Green Recovery Platform