Ви тут:  Головна Події Вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна на виставці «Моя історія війни... Війна очима студентської молоді»

У неділю 5 березня до університетського артпростіру завітали поважні гості, запрошені відвідати виставку «Моя історія війни... Війна очима студентської молоді», присвячену річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну. Експозиція працює від 24 лютого, її відкриття є ініціативою команди студентів і викладачів Педагогічного факультету з метою ознайомити глядачів з історіями нашої студентської молоді, історіями, які закарбовані у пам'яті та візуалізовані за допомогою слова й художніх засобів мистецтва.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Висловлюємо вдячність начальнику ліцею, Герою України, генералу-майору, Ігореві Володимировичу Гордійчуку, що на захід Педагогічного факультету до нас змогли завітати шановні ліцеїсти та курсанти Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Педагогічний факультет зустрів гостей нашого заходу на дружньому чаюванні в холі гуманітарного корпусу університету, зігріваючи з дороги теплим чаєм. Юних делегатів супроводжував Леонід Миколайович Корнійчук, учасник бойових дій, ветеран Збройних Сил України, підполковник.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Шановних гостей привітав декан педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко. На захід завітали проректори Українського державного університету імені Михайла Драгоманова: доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Мирославович Торбін; кандидат філософських наук, доцент Ростислав Григорович Драпушко.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Виставка проходила за сприяння і підтримки ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Петровича Андрущенка, а також завдяки творчій співпраці співзасновників «Міжфакультетського мистецького центру Українського державного університету імені Михайла Драгоманова» декана педагогічного факультету, кандидата педагогічних наук, професора Тараса Олексійовича Олефіренка та декана факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, заслуженого діяча мистецтв України, доктора педагогічних наук, професора Василя Ілліча Федоришина.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Серед гостей виставки ми раді були вітати давнього друга і партнера нашого університету – голову правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація "Афганці" Чорнобиля», депутата двох скликань, полковника Олександра Григоровича Рябеку.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Також еспозицію галереї відвідали Голова Первинної профспілкової організації студентів Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидат політичних наук, доцент, Станіслав Григорович Цибін; керівниця Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій, кандидат філософських наук, доцент Таміла Валентинівна Новіцька; очільниця Навчально-методичного центру університету Ірина Сергіївна Маркусь.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Ведучими заходу виступили студентки педагогічного факультету Вікторія Кубко та Ірина Павлюк.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Картину "Що я зроблю, коли закінчиться війна?" ми розпочали писати драгоманівською родиною з дня відкриття виставки 24 лютого 2023 року і запросили Леоніда Миколайовича Корнійчука долучитися до її написання. Вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна та гості заходу також з радістю залишили свої побажання.

виставка СтПФ 5.03.23 1

За особливу творчу атмосферу дякуємо факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського та солісту Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України Даніілу Клягіну.

виставка СтПФ 5.03.23 1

Усе буде добре! Ми, українці, стоїмо за правду. Ми віримо, що настане день, коли ми забудемо про сповіщення повітряної тривоги та комендантську годину. Коли переможемо в цій війні, запрошуємо всіх до Педагогічного, щоб разом зібратися однією українською родиною та гуляти безпечним містом, гучно наспівуючи наші рідні пісні.

Все буде

P.S.

Відеорепортаж про експозицію студентських робіт в університетському артпросторі СКЛО «Моя історія війни... Війна очима студентської молоді» вийшов в ефір у випуску новин за 00:00 (07.03.2023) («Новини Факти ICTV»). Інтерв'ю у декана Тараса Олефіренка та студентів Ірини Павлюк і Вікторії Кубко взяла команда журналістів, Ксенія Павлишин та Максиміліан Івченко, програма «Вікна СТБ», Марафон «Єдині новини».

Дякуємо за високу професійність та яскраву участь у міжфакультетській ініціативі студентам і викладачам факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського. Вокально-інструментальний супровід молодих виконавців об'єднав експозицію галереї та її гостей в єдине ціле.