Ви тут:  Головна Події Участь студентів факультету у флешмобі з нагоди відзначення 209-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні Україна й увесь світ вшановують пам’ять визначної постаті української історії, класика української літератури, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Відомий український поет, художник, громадський діяч, який все своє життя любив Україну понад усе, народився 9 березня 1814 року й прожив 47 років буремного життя. Він залишив по собі величезну творчу спадщину. А вірші, написані понад століття тому, актуальні й досі. Прикладом Шевченка надихається багато людей, його пророчі слова дають сили новим героям-захисникам.

Шевченко 209 9.03.23

З нагоди вшанування пам'яті Великого Кобзаря студенти педагогічного факультету підготували відео «Тарас Шевченко: поезія поза часом» (23пн група) та «Свою Україну любіть» (22пн група). Учасники ініціативи є членами гуртка методики навчання української мови «ЛОГОС» (науковий керівник – доцент Чабайовська Марія Іванівна). Вірші читають: Таляр Олександра, Новікова Анна, Корнієнко Діана, Дурицька Вікторія, Пелех Іванна, Ішутіна Катерина, Дудник Наталія, Фетісова Вероніка, Нестерчук Карина, Краснощок Вікторія, Рогальська Ірина, Мішина Софія, Кириченко Олександра, Вовканець Юлія, Галич Софія, Гапсалямова Дар'я, Грозак Зоя, Кушнір Анастасія, Литвиненко Олександра, Медведєва Марія, Миронюк Анастасія, Семенко Анна, Сербіна Єлизавета, Совенок Вікторія, Соколова Тетяна, Федоренко Ангеліна, Шкурупій Єлизавета.