Ви тут:  Головна Події Вітаємо студентку кафедри образотворчого мистецтва з перемогою!

Вітаємо студентку кафедри образотворчого мистецтва з перемогою!

Магістерка кафедри образотворчого мистецтва педагогічного факультету нашого університету Анастасія Зелінська виборола Гран-прі Перших Міжнародних Європейських ігор мистецтв «CULTURE·LIFE» в рамках Міжнародного Українсько-Польського інноваційного проєкту «КУЛЬТУРА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ» в номінації Образотворче і декоративно-прикладне мистецтво Pro за свою композицію «Пори року».

Творчий доробок Насті відзначено також Національною премією в галузі культури по версії проекту за збереження та розвиток декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва України. Спеціальні дипломи-сертифікати «За внесок у розвиток культури і мистецтва» отримали також професор Олена Шевнюк і старший викладач Катерина Шалварова за підготовку конкурсанта та високий рівень професійної майстерності.

Визначення переможців проходило 26-28 лютого 2023 р. в Польщі. Педагогічний факультет університету вітає нашу студентку з впевненою та переконливою перемогою!

Дипломи міжнародних творчих конкурсів – традиція студентів кафедри образотворчого мистецтва. Викладачі активно шукають площадки для презентації мистецького доробку молодих художників, інформують студентів про можливості презентації своїх творів. А студенти сміливо випробовують себе на різноманітних міжнародних платформах. Ми можемо! Ми талановиті!

Зелінська А. 1