Ви тут:  Головна Події Студенти Педагогічного до 300-річчя Григорія Савича Сковороди!

Студенти Педагогічного до 300-річчя Григорія Савича Сковороди!

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди, оригінального і самобутнього українського мислителя і філософа. Сьогодні його духовна спадщина набуває особливої ваги, адже питання формування української національної ідентичності, становлення цілісної особистості свідомого громадянина набули надзвичайної актуальності.

Студенти Педагогічного факультету взяли активну участь у заходах з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди.

Костюк Анна 25 прпс

Роботу виконала студентка 2 курсу, 25-прпс групи, Костюк Анна.

Пост на сторінці кафедри у Facebook

Крилаті висловлювання Григорія Сковороди надихають сучасну молодь на філософські роздуми щодо швидкоплинності часу, чесності, цінності справжньої дружби, вірного кохання, необхідності мріяти і долати перешкоди на шляху до щастя.

Студенти групи 3-Б спеціальності «дошкільна освіта» висловили своє розуміння афоризмів Г.Сковороди англійською мовою у віртуальному альбомі крилатих висловлювань “Spiritual heritage of Hryhorii Skovoroda” (Духовний спадок Григорія Сковороди).

Пост на сторінці кафедри у Facebook

Флешмоб «Світ Григорія Сковороди», присвячений 300-річчю від Дня Народження Григорія Савича Сковороди, підготували студенти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» (1-А, Шпак Юлія, Глушко Богдана, Філоненко Аліна, Блонська Анастасія, Мусійчук Богдана) разом з науковим керівником, доцентом кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов, Топіхою Вірою Андріївною.

Пост на сторінці кафедри у Facebook

Члени гуртка методики навчання української мови "Логос", студенти 22-пн і 23-пн груп, та науковий керівник, доцент кафедри педагогіки та методик начання української й іноземних мов Чабайовська Марія Іванівна підгототували відео "Видатні особистості України: Григорій Савович Сковорода" (до 300-річчя від дня народження).

Запрошуємо до перегляду!

Пост на сторінці кафедри у Facebook

Долучаються до флешмобу «Світ Григорія Сковороди» зі своїм відео «Від бідних бідний народився...» студенти 14-пн групи 1 курсу спеціальності "Початкова освіта" – учасники проблемної групи кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова. Створення сценарію та відео – Смирнова Ірина. Декламування: Смирнова Ірина, Поліщук Віталіна, Коляда Тетяна, Кокошко Віка, Білорукавська Ніна, Карпенко Ольга, Малашенко Тетяна, Жук Дар'я, Хрус Анна, Антонюк Дарина, Рішко Катерина, Лось Вікторія, Вернигора Владислава, Діденко Алла.

Пост на сторінці факультету у Facebook

Cтуденти групи 32 пн спеціальності «Початкова освіта» підготували відео «З видимого пізнавай невидиме» до дня народження Григорія Савича Сковороди. Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов Волошина Вікторія Валентинівна.

Дякуємо нашим талановитим студентам за творчу участь та запрошуємо до перегляду!

Пост на сторінці факультету у Facebook

До 300-річчя Григорія Сковороди студенти 33 пн групи спеціальності «Початкова освіта» підготували віртуальний альбом крилатих висловлювань Григорія Савича «Головне – пізнати себе, пізнати в собі справжню людину». Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов Волошина Вікторія Валентинівна.

Приємного перегляду!

Пост на сторінці факультету у Facebook

Конкурс есе першокурсників, які побували на екскурсії в музеї Сковороди в Переяславі: «Що мене найбільше вразило в музеї Г.С. Сковороди в Переяславі?» (покликання на статтю)

Презентації студентів:

skovoroda