Ви тут:  Головна Події Стартує новий міжнародний освітній проєкт із Finnoschool Ltd.

Стартує новий міжнародний освітній проєкт із Finnoschool Ltd.

До уваги студентів УДУ імені Михайла Драгоманова, майбутніх учителів початкової школи, психологів, педагогів, працюючих учителів початкової школи, які зацікавлені у підвищенні кваліфікації!

25 березня 2024 на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась робоча зустріч у Zoom з питань співпраці драгомановського університету з освітньою установою Фінляндії (Finnoschool Ltd.) у проведенні освітніх тренінгів для майбутніх учителів і психологів, організації співробітництва в міжнародних освітніх ініціативах для покращення педагогічної підготовки.

Finnoschool ПФ УДУ 25.03.24

Зауважимо, що це вже друга робоча зустріч представників двох культур, яка цього разу була проведена віддалено в дистанційному форматі. На першому зібранні, що проходило в стінах Педагогічного факультету, сторони домовились про розробку детального плану взаємодії та висловили готовність до розвитку взаємовигідних відносин, які сприятимуть підвищенню якості педагогічної освіти та відкриють нові можливості для вчителів і студентів. (Деталі у статті за покликанням)

Участь в онлайн-зустрічі взяли: Мікко Лумме, виконавчий директор освітньо-консалтингової компанії Finnoschool Ltd.; Тарас Олефіренко, декан Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова; Олена Матвієнко, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва; Юлія Пугач, завідувач кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій та дошкільній освіті; Олена Бернацька, доцент кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій та дошкільній освіті.

У травні 2024 відбудеться перший етап реалізації проєктів міжнародної співпраці з фінськими педагогами. Заплановано проведення триденного тренінгу з принципів організації початкової освіти у Фінських закладах освіти. Лекції читатимуть англійською мовою.

У подальшому планується розширення співробітництва з можливістю відвідування Finnoschool в місті Текнотіє з метою підвищення кваліфікації та обміну досвідом викладання в початковій школі.

Якщо ви зацікавлені у власному професійному розвитку, набутті практичних знань та навичок викладання – активно вивчаємо англійську мову і беремо участь в міжнародному проєкті. See you soon!