Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до публікації матеріалів у науковому фаховому виданні «Освітня аналітика України»

До уваги науковців, педагогів-практиків, аспірантів та студентів! Журнал «Освітня аналітика України» запрошує до безоплатної публікації матеріалів у своєму науковому фаховому виданні, що засноване у 2017 році Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики», яка є видавцем журналу.

Cover OAU 2022 196x300 пф

Науково-практичний журнал «Освітня аналітика України» орієнтований на широке коло читачів та входить до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (категорія «Б») за спеціальностями 011 – Освітні, педагогічні науки (Наказ МОН України від 20 грудня 2023 року № 1543), 051 – Економіка, 281 – Публічне управління та адміністрування (Наказ МОН України від 9 лютого 2021 року № 157). Кожна наукова стаття, опублікована у журналі, отримає власний номер DOI.

Сайт журналу: https://science.iea.gov.ua/

Cover OAU 2022 196x300 пф