Ви тут:  Головна Події Перша ознайомлювальна зустріч першокурсників з освітнім простором та командою драгоманівців Педагогічного факультету

Початок навчального року на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова завжди є важливою подією, але для наших першокурсників цей день був особливо урочистим і значущим. 30 серпня 2024 року студенти, які тільки розпочинають свій освітній шлях, мали унікальну можливість познайомитися з деканом факультету, заступниками декана, гарантами освітніх програм, завідувачами кафедр, а також з академічними і студентськими кураторами.

Перша зустріч 1к ПФ 30.08.24

У ході зустрічі декан факультету професор Тарас Олефіренко передав теплі слова вітання від ректора університету академіка Віктора Андрущенка та побажання успішного старту в навчанні й нових відкриттів. Тарас Олексійович підкреслив, що наш університет має славну історію, адже цьогоріч йому виповнюється 190 років. Це робить УДУ імені Михайла Драгоманова одним із найстаріших університетів України, з багатою спадщиною, яку він несе через століття. Така тривала історія є свідченням надійності та високого рівня освіти, які забезпечує наш заклад. На зустрічі прозвучали важливі настанови від ректора та декана про те, як поєднувати навчання та відпочинок для досягнення найкращих результатів. Адже студентські роки – це не лише час для здобуття знань, але й для розвитку особистості, творчого самовираження та налагодження нових зв'язків. Важливо вміти балансувати між навчанням і відпочинком, аби зберегти енергію та мотивацію протягом усіх років навчання.

Кожен із заступників декана проінформував студентів про свою зону відповідальності: заступниця декана з навчально-методичної роботи професор Ірина Шапошнікова ознайомила студентів із розкладом занять та особливостями навчального процесу; заступниця декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва професор Олена Матвієнко розповіла про можливості участі в студентській науці та міжнародній академічній мобільності; заступниця декана з роботи зі студентами Ірина Матвієнко роз’яснила порядок участі у студентських заходах, подорожах, профспілковій діяльності та студентському парламенті.

Цей ознайомлювальний день став першим кроком у їхній університетській подорожі, покликаний допомогти відчути себе частиною великої академічної родини. Знайомство з університетом у новому статусі – статусі студентів – надало першачкам можливість не лише познайомитися з викладачами та одногрупниками, але й дізнатися більше про специфіку освітнього процесу, історію та традиції нашого факультету.

Особлива увага під час зустрічі була приділена питанням адаптації до нового середовища. Першокурсники ознайомилися з правилами поведінки в університеті, з алгоритмами дій у різних життєвих ситуаціях, включно з питаннями безпеки в умовах воєнного стану. Також здобувачам було представлено основні освітні, інформаційні та рекреаційні ресурси факультету й університету, такі як бібліотека, спорткомплекс із спортивними залами й басейном та інші можливості для розвитку й самовираження.

Ба більше, першокурсники дізналися про заходи та проєкти, які регулярно проводяться на факультеті й спрямовані на розвиток їхніх професійних та особистих якостей. Майбутні освітяни, психологи, вихователі, вчителі, митці, науковці отримали вичерпну інформацію про правила поведінки на заняттях, користування університетським середовищем та про можливості, які відкриває для них навчання на нашому факультеті.

Щиро вітаємо наших першокурсників із початком навчання на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова! Наш факультет – це джерело натхнення, осередок креативності та драйву, де кожен має можливість розвиватися, самовиражатися й реалізовувати свої таланти. Тут ви знайдете не лише друзів та однодумців, але й наставників, які допоможуть вам на шляху до професійного становлення. Бажаємо вам успіхів у навчанні, творчості та незабутнього студентського життя!

Перша зустріч 1к ПФ 30.08.24