Ви тут:  Головна Події 📖 До нових знань разом з Педагогічним! 🔔

📖 До нових знань разом з Педагогічним! 🔔

Шановна Драгоманівська родино! Дорогі студенти, викладачі, співробітники!

Сьогодні ми знову стоїмо на порозі нового навчального року. Хоч цей день і випадає на час, коли наша країна переживає найтяжчі випробування, День знань залишається символом єдності поколінь, сили духу та незгасимого прагнення до пізнання. Незважаючи на виклики війни, ми продовжуємо крокувати вперед, зміцнюючи нашу віру в краще майбутнє.

Вітаємо всіх здобувачів, освітян і науковців із початком нового 2024-2025 навчального року! Ми робимо все можливе, щоб гарантувати безпечні умови для навчання та роботи, і тому наш університет продовжує адаптуватися до сучасних реалій. Наша мета — забезпечити вам можливість здобувати знання незалежно від обставин.

Дорогі студенти! Шановні колеги! Нехай наш факультет завжди буде для вас домом, де панують знання, творчість і справжня дружба. Бажаємо вам працьовитості, успіхів і цікавих відкриттів! Нехай цей навчальний рік захопить вас нестримним бажанням навчатися, а жага до знань і досягнення професійних висот надихне на великі справи.

Разом долаймо перешкоди, перемагаймо, загартовуймо свій дух, спільно зміцнюймо нашу рішучість досягати більшого, ставаймо успішними, адже саме ми будуємо наше майбутнє!

Нехай виклики війни не зупиняють нас на шляху до знань і розвитку. Безпечного всім навчання та мирного неба над головою.

У добру путь! До нових знань! До перемоги!

З повагою та найкращими побажаннями
декан Тарас ОЛЕФІРЕНКО

день знань пф уду 2024