Ви тут:  Головна Події Перші кроки разом: незабутня зустріч Студпарламенту ПФ зі студентами першого року навчання Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

27 серпня 2024 року на Педагогічному факультеті відбулася перша зустріч Студентського парламенту ПФ зі студентами першого року навчання, символічно названа "Перші кроки разом". Це був незабутній для наших першачків початок навчального шляху, який заклав фундамент для успішного й насиченого студентського життя.

перші кроки пф 27.08.24 2

Зустріч була наповнена важливою та корисною інформацією. Новоспечені студенти дізналися про головні аспекти навчального процесу: від основних термінів – до можливостей отримання стипендій та участі в грантових програмах. Але на цьому обговорення не завершилося! Увагу було також приділено студентському дозвіллю, творчим клубам та життю на нашому рідному факультеті.

Особливо важливим моментом стало знайомство з нашими студкураторами (кураторами з боку старших студентів) — наставниками, які будуть супроводжувати першокурсників протягом перших років навчання, допомагати долати труднощі та адаптуватися до нових умов.

До того ж студентів ознайомили з графіком екскурсій факультетом, який можна знайти нижче. Студкуратори проведуть їх найважливішими місцями університету: покажуть навчальні корпуси, де будуть проходити заняття, розкажуть, як знайти розклад, деканат, бібліотеку, спортивний комплекс та інші ключові об’єкти. Також не залишимо поза увагою і кабінет нашого шановного декана Тараса Олефіренка, який завжди відкритий до спілкування і готовий підтримати кожного студента.

перші кроки пф 27.08.24 2

Окрема подяка Богдані Глушко та Діані Борисюк, представницям Студентського парламенту, які майстерно провели зустріч "Перші кроки разом", забезпечивши теплу й дружню атмосферу для всіх учасників.

перші кроки пф 27.08.24 01

На цьому наше знайомство не завершується! Після екскурсій на вас чекають творчі лабораторії, де ви зможете ближче познайомитися зі своїми одногрупниками і разом весело провести час, знайшовши своїх однодумців.

До зустрічі на екскурсіях та майбутніх заходах!

З любов'ю #твій_пф 💙

перші кроки пф 27.08.24 01перші кроки пф 27.08.24 01перші кроки пф 27.08.24 01перші кроки пф 27.08.24 01перші кроки пф 27.08.24 01перші кроки пф 27.08.24 01

перші кроки пф 27.08.24 7перші кроки пф 27.08.24 7перші кроки пф 27.08.24 7перші кроки пф 27.08.24 7