Ви тут:  Головна Події Лекція Мікко Лумме FINLAND THE WORLD HAPPIEST COUNTRY. ROOTS IN EDUCATION?

Лекція Мікко Лумме FINLAND THE WORLD HAPPIEST COUNTRY. ROOTS IN EDUCATION?

Шановні колеги, викладачі та студенти!

20 травня 2024 року о 12:30 запрошуємо на лекцію Мікко Лумме FINLAND THE WORLD HAPPIEST COUNTRY. ROOTS IN EDUCATION? Зустріч буде проведена у змішаному форматі: в ауд.4-1А гуманітарного корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова, а також у Google Meet за покликанням https://meet.google.com/ooi-dyxf-xgc

Нагадаємо, що це вже третя наша зустріч із паном Мікко Лумме, виконавчим директором освітньо-консалтингової компанії Finnoschool Ltd. Вона стала можливою завдяки тривалим перемовинам (деталі в статті за покликанням) та проходитиме в рамках проведення першого етапу реалізації проєктів міжнародної співпраці з фінськими педагогами.

Із нетерпінням та готовністю чекаємо на старт міжнародного проєкту задля розвитку взаємовигідних відносин, які сприятимуть підвищенню якості педагогічної освіти та відкриють нові можливості для вчителів і студентів.

Finnoschool ПФ УДУ 25.03.24