Ви тут:  Головна Події Підсумки проведення засідання Наукової школи Наталії Миколаївни Дем’яненко «Контекстно-компетентнісна підготовка педагога: інтернаціоналізація українського досвіду»

18 травня 2024 р. відбулося засідання Наукової школи доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Наталії Миколаївни Демяненко «Контекстно-компетентнісна підготовка педагога: інтернаціоналізація українського досвіду».

Наукова школа Демяненко 18.05.24 1

План засідання Наукової школи включав:

1) авторську лекцію керівника Наукової школи «Ідентифікація феномену «наукова школа»;

2) презентаційну сесію «Наукова школа професора Н.М. Дем’яненко: пройдений шлях і перспективи»;

3) виступи членів наукової школи «Учні – наукове і професійне зростання».

Наукова школа Демяненко 18.05.24 1

На засіданні були присутні: представники Наукової школи, завідувачка кафедри педагогіки проф. С.А. Кушнірук, гарант ОПП «Педагогіка вищої школи» доц. В.Б. Вишківська, магістранти, аспіранти, докторанти. Захід вели магістранти освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки) – І. Лавренова, І. Тимощук, О. Чайка, Д. Чайчук.

Було розкрито творчу і професійну біографію проф. Н.М. Дем’яненко, напрями розвитку Наукової школи, зміст навчально-методичної, контекстно-проєктної і наукової діяльності (467 наукових, навчально- і науково-методичних публікацій) упродовж 20-річного перебування Наталії Миколаївни на посаді завідувача кафедри педагогіки і психології вищої школи (нині – кафедри педагогіки) Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Наукова школа Демяненко 18.05.24 1

Професійним досвідом і науковими здобутками поділилися присутні на засіданні учні Наукової школи: В.Є. Бенера, доктор педагогічних наук, професор (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія, м. Кременець); Н.І. Чаграк, доктор педагогічних наук, професор (Академія імені Якуба з Парадижу в Гожуві-Великопольському, Польща); О.Й. Фізеші, доктор педагогічних наук, професор (Мукачівський державний університет, м. Мукачево); Т.Е. Швець, кандидат педагогічних наук, докторант УДУ імені Михайла Драгоманова (заступник директора приватної школи «Афіни», м. Київ); О.Г. Смольникова, кандидат педагогічних наук, доцент (Український державний університет імені Михайла Драгоманова); Ю.В. Силенко, асистент кафедри педагогіки, аспірант УДУ імені Михайла Драгоманова; магістранти.