Ви тут:  Головна Події Долучайтеся до участі в конкурсі для студентів на отримання стипендії для проходження педагогічної практики в Педагогічному університеті Верхньої Австрії!

До уваги здобувачів! Триває конкурс для студентів педагогічних спеціальностей на отримання стипендії на проходження педагогічної практики в Педагогічному університеті Верхньої Австрії (м. Лінц) в межах програми ERASMUS+ в першому семестрі 2024-2025 н.р.

У межах білатеральних угод та проєкту Erasmus+ KA1 Український державний університет імені Михайла Драгоманова має укладений договір про організацію міжнародної академічної мобільності за обміном з Педагогічним університетом Верхньої Австрії.

Студент може поїхати на академічну мобільність терміном на 1 семестр.

Вимоги до кандидатів:
- бакалавр після другого курсу або магістр;
- володіння німецькою мовою не нижче рівня В2.

Для участі у конкурсі аплікантам необхідно до 15 червня 2024 року надіслати до відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою Erasmus+ Австрія:
- CV у форматі Europass;
- мотиваційний лист німецькою мовою;
- витяг із залікової книжки (завірений в деканаті).

Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду.

конкурс студ практ Верхня Австрія 15.06.24