Ви тут:  Головна Події «Чи ще можливі відкриття у шевченкознавстві?» – Запрошуємо на лекцію Олександра Бороня

«Чи ще можливі відкриття у шевченкознавстві?» – Запрошуємо на лекцію Олександра Бороня

 

З нагоди 210-ї річниці від дня народження великого Кобзаря запрошуємо всіх бажаючих 8 березня 2024 року об 11:00 в ауд.11-8 Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на гостьову лекцію «Чи можливі відкриття у шевченкознавстві?» доктора філологічних наук, заступника директора з наукової роботи, завідувача відділу шевченкознавства Інституту літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки – Олександра Вікторовича Бороня.

 

На зустрічі йтиметься про маловивчені епізоди біографії Тараса Шевченка, спростування деяких сумнівних гіпотез і дилетантських вигадок, що набули неабиякого поширення серед загалу останнім часом. У полі уваги опиняться також текстологічні й джерелознавчі проблеми, окремі цікаві коментаторські сюжети. Крім того, буде розглянуто кілька новацій у вивченні мистецької спадщини Шевченка. Насамкінець лектор залучить слухачів до дискусій, які досі не вщухають у шевченкознавстві.

 

Долучайтеся до відзначення 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка разом із нами!

 

Організатор заходу: кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій та дошкільній освіті Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

 

Координатор: доцент Віра Андріївна Топіха.

 

лекція О.Бороня 08.03.24