Ви тут:  Головна Події Культурний ренесанс в УДУ: від театральних захватів до академічних відзнак

Культурний ренесанс в УДУ: від театральних захватів до академічних відзнак

📆1 березня 2024 року Педагогічний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова культурно розвиваючись увірвався у сезон весни 🌷 разом із Факультетом мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

📍 Зустріч відбулася у приміщенні театру "CULT" 🎭 з нагоди перегляду захопливої вистави "Зіграємо?!!", яку створив та поставив талановитий режисер Богдан Гнатюк.

01.03.24 ПФ у театрі

🫶 Передусім висловлюємо свою вдячність нашому ректорові Віктору Андрущенку за його неоціненну підтримку викладачів та студентів у всіх аспектах університетського життя. Його лідерський підхід та відданість сприяють створенню стимулюючого середовища для освіти та культурного розвитку. Крім того, ця зацікавленість у впровадженні новаторських ідей та підтримці ініціатив дозволяє нам постійно розвиватися та досягати нових вершин.

01.03.24 ПФ у театрі01.03.24 ПФ у театрі

🎓 Декани наших славетних факультетів, Тарас Олефіренко та Василь Федоришин, своїми словами та присутністю на цьому заході продемонстрували не лише свою активну підтримку, а й глибоке розуміння значення культурного та освітнього середовища для успішного розвитку нашого університету, де кожен може відчути свою важливість та значимість.

Тарас Олексійович відзначив величезний внесок військових у життя університету, підкресливши, що без їхньої допомоги та підтримки було б надзвичайно складно забезпечити високий рівень навчання та підвищення культурного рівня нашої країни.

🫂 На цій зустрічі студенти педагогічного факультету мали можливість не лише насолодитися цікавою атмосферою вистави, але й висловити свою щиру радість та гордість за здобуте деканом Тарасом Олефіренком вчене звання професора. Його успіх є відзначенням того, як велика сила праці та відданість можуть вести до великих висот.

🌻 ✨ Нехай цей день стане початком нових досягнень, натхнення та творчості для кожного з нас. Разом ми зможемо створити ще більше яскравих та незабутніх моментів у нашому університетському житті!

З любов'ю #твій_пф 💙

01.03.24 ПФ у театрі