Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науковий простір Наукова робота викладачів кафедри ПО Воркшоп «Використання онлайн-ресурсів під час лекцій в університеті» від Маркети Косаткової (Університет Масарика, Чехія)

Воркшоп «Використання онлайн-ресурсів під час лекцій в університеті» від Маркети Косаткової (Університет Масарика, Чехія)

Дистанційне навчання мотивує до оволодіння навичками використання різних цифрових інструментів у процесі викладання в ЗВО. Із метою підвищення рівня цифрової грамотності, а також для удосконалення умінь активізувати «дистанційну» взаємодію зі здобувачами вищої освіти викладачі Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова взяли участь в онлайн-воркшопі "Using online resources for lectures at the university". Експерткою воркшопу виступила Маркета Косаткова, доктор педагогічних наук, доцент Університету Масарика (Чехія).

 

воркшоп ун т Масарика 1

 

воркшоп ун т Масарика 3

 

Захід є частиною проєкту «Модернізація освітніх курсів інтерактивними онлайн-ресурсами під час підготовки фахівців педагогічних спеціальностей», що реалізує доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Ступак Оксана в межах персонального гранту в сфері освіти від House of Europe.

 

воркшоп ун т Масарика О.Матвієнко


Учасників привітала заступниця декана педагогічного факультету з наукової роботи та міжнародних зв'язків, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання, професор Олена Матвієнко. До онлайн-зустрічі долучилися викладачі усіх кафедр педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, зокрема і члени кафедри педагогіки та методики початкового навчання. Перекладачами з англійської мови виступили викладачі кафедри педагогіки та методик навчання української й іноземних мов професор Олена Бернацька та доцент Софія Лук'янчук.

 

воркшоп ун т Масарика 2


Аудиторію заходу склали понад 50 колег – викладачів НПУ імені М.П. Драгоманова та інших університетів України. Під час воркшопу учасники ознайомились із використанням близько 20 сучасних онлайн-ресурсів і застосунків для створення презентацій, веб-сторінок, опитувальників, дошок для спільної роботи тощо.

 

Слухачі вкотре переконалися в тому, що онлайн-навчання може бути потужним ресурсом для самовдосконалення на шляху до професійного успіху!

 

воркшоп ун т Масарика 4

 

воркшоп ун т Масарика 5

 

воркшоп ун т Масарика 6

 

воркшоп ун т Масарика 7