7 травня 2024 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Діяльнісний підхід у початковій освіті в реаліях сьогодення: виклики та перспективи освітньої реформи».

Увесь колектив кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки (завкафедри професор Олена МАТВІЄНКО) разом зі студентами бакалаврату та магістратури взяли участь у її роботі.

На пленарному засіданні університет представляла докторка педагогічних наук, професорка Тетяна ВАСЮТІНА з доповіддю «Діяльнісний підхід у процесі формування основ громадянської та природничої компетентностей учнів початкової школи засобами картографічних навчальних посібників».

Конф Черкаси 07.05.24 1

28 березня 2024 року Педагогічний факультет у складі делегації освітян-науковців Українського державного університету імені Михайла Драгоманова взяв участь у XІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», що проходила в межах VІ Міжнародного симпозіуму «Cоціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Науковий захід був організований кафедрою педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ, співорганізатором заходу виступив УДУ імені Михайла Драгоманова.

Матвієнко О. конф НАУ 28.03.24

30 червня наш викладач професор Тетяна Васютіна виступила на вебінарі «Fame Lab: найкращі практики навчання та дослідження» (конкурс, де висвітлюються найкращі дидактичні чи дослідницькі практики) з доповіддю «Формування громадянської компетентності у майбутніх учителів початкової школи: досвід і повоєнні перспективи». Цей вебінар був заключним етапом міжнародного стажування «New and innovative teaching methods», яке було організоване Малопольською школою публічного адміністрування та Краківським університетом економіки і тривало з 22 травня по 30 червня 2023 року.

Пані Тетяною на прикладі дисциплін, які вона викладає, було представлено власні напрацювання зі студентами (з урахуванням досвіду роботи в міжнародних проєктах), акцентовано увагу на діяльнісному та середовищному методологічних підходах у процесі формування складників громадянської компетентності майбутніх учителів та особливостях їх підготовки до формування основ цієї компетентності у молодших школярів.

Виступ нашої колеги та жваву дискусію учасників стажування за його результатами можна переглянути за покликанням https://www.youtube.com/live/VLhCwP3OTl8?feature=share (час виступу 1.18.38 – 2.01.00).

Дякуємо пані Тетяні за популяризацію роботи нашої кафедри та університету на міжнародному рівні!

Fame Lab виступ 30.06.23 1

Колектив кафедри початкової освіти вітає і пишається нашою колегою доктором педагогічних наук, професором Васютіною Тетяною Миколаївною, яка виступила на пленарному засіданні I Міжнародної науково-практичної конференції «Початкова освіта сьогодення: проблеми та перспективи вирішення», 24 березня 2023 р. в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Тема доповіді "Формування громадянської компетентності у майбутніх учителів початкової школи: досвід і повоєнні перспективи"

Васютіна Переяслав 24.03.23 1

22 травня 2023 року о 12:00 розпочалась робота загальноуніверситетського пленарного засідання звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів УДУ імені Михайла Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2022 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

Пленарне Звітна конф викл ПФ УДУ 23.05.23

Сторінка 1 із 5