Як студенти Педагогічного відзначали Міжнародний день музеїв? (18.05.23)

До Міжнародного дня музеїв, який відзначають 18 травня, українські музейники підготували ряд цікавих подій, тож наші студенти скористалися нагодою і відвідали Національний музей літератури України у супроводі доцента кафедри педагогічної інноватики Віри Андріївни Топіхи.

ПФ День музеїв 18.05.23 1

Візит до музею розпочався для здобувачів вищої освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова відвідинами заходу «Тримаймося разом», поетично-театралізованої модерної вистави за творами Сергія Жадана та Петра Маги від Маріупольського театру авторської п’єси Conception.

ПФ День музеїв 18.05.23 1

Сила духу та акторський талант цих молодих акторів зарядив енергією та подарував віру в завтрашній день глядачам, серед яких були наші студенти: Данильченко І., Васильченко М. (12пн), Скринник А., Полозов Д. (10ом), Маковська А., Матюшко А., Столяр А., Тарасенко С., Ярошенка М. (15 прпс), Бєляк Б. (14гр.), Поліщук В. (32 пн).

ПФ День музеїв 18.05.23 1

Також у цей день відбулося відкриття виставки унікальних вишитих рушників, вишиванок та строїв із приватних колекцій та фондового зібрання під назвою «Вишитий код нації». Серед експонатів – вишиванки відомих українських  письменників. Ця унікальна виставка наочно розповіла відвідувачам про наш код нації, що закарбований у кожному візерунку вишитої сорочки чи вишитого рушника.

ПФ День музеїв 18.05.23 1

Дякуємо працівникам Національного музею літератури України, учасникам та організаторам цікавих заходів за неймовірні емоції в цей святковий день.

ПФ День музеїв 18.05.23 1ПФ День музеїв 18.05.23 1