Кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова анонсує проведення заходів у рамках Тижня англійської мови, який триватиме з 23 по 28 квітня 2025 року.
Англійська мова — це більше, ніж просто засіб спілкування. Вона є ключем до глобального світу знань, технологій, культури та можливостей. Сьогодні англійською мовою говорить понад півтора мільярда людей, і вона посідає провідне місце у сфері міжнародної комунікації, науки, освіти, бізнесу й інтернету.
Знання англійської відкриває двері до навчання в престижних університетах, участі в міжнародних проєктах, читання оригінальної літератури, перегляду фільмів без перекладу, спілкування з людьми з різних куточків світу. Вона також розвиває критичне мислення, гнучкість мислення і міжкультурну компетентність — навички, що є надзвичайно важливими в ХХІ столітті.
Проведення Тижня англійської мови — це чудова нагода не лише вдосконалити мовні навички, а й зануритися в культурне розмаїття англомовного світу, розширити горизонти й надихнутися новими ідеями. Адже вивчення мови — це шлях до саморозвитку та відкриття світу!
У рамках заходів, присвячених роковинам від дня народження Великого Кобзаря, які традиційно проводить на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті, очолювана доцентом Юлією Миколаївною Пугач, драгоманівці педфаку завітали до Національного музею Тараса Шевченка, де нещодавно відбувся авторський вечір «Пліч-о-пліч» сучасного поета Богдана Томенчука. Його книгу віршів «Вишийте, мамо, бронежилет» представлено на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка.
У Національному музеї літератури України 21 лютого о 14:00 відбувся літературно-мистецький захід «Українська мова – мова свободи і волі» до Міжнародного дня рідної мови. До зустрічі долучилися студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.
Міжнародний день рідної мови – не лише свято, а й можливість нагадати сучасному світу про значущість збереження мовного різноманіття та культурної ідентичності. Українська мова століттями продовжує передаватися від покоління до покоління, протистоїть ворожій пропаганді та захищає національні цінності. Українська – мова свободи і волі, а також могутня зброя українського народу в боротьбі за незалежність і перемогу. росія століттями намагалася знищити разом з мовою наше культурне національне обличчя, русифікувати українців, спотворити факти нашої історії.
Детальніше: Студенти факультету на літературно-мистецькому заході до Міжнародного дня рідної мови
21 лютого 2025 року о 14:00 в Національному музеї літератури України відбудеться літературно-мистецький захід «Українська мова – мова свободи і волі», присвячений Міжнародному дню рідної мови.
Захід проходитиме за участі студентів 1 курсу спеціальностей 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Організатори: кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті (відповідальна за захід – доцент Віра Андріївна Топіха).
Запрошуємо всіх охочих долучитися та разом відзначити цінність рідної мови! 💙💛
8 листопада 2024 року студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова у супроводі Віри Андріївни Топіхи, доцентки кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті, відвідали літературно-мистецький захід «Побратими по Духу і Слову», що відбувся в Національному музеї літератури України. Цей захід став справжнім джерелом натхнення для студентів, які мали нагоду познайомитися з відомими українськими поетами та воїнами Сергієм Пантюком та Дмитром Лунякою.