Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2023

27 жовтня 2023 року в День української писемності та мови Педагогічний факультет долучився до найбільшого україномовного флешмобу – Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. У події взяли участь декан професор Тарас ОЛЕФІРЕНКО, викладачі та студенти факультету, працівники офісу декана.

Радіодиктант ПФ УДУ 27.10.23

Завідувачка кафедри української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті доцент Юлія ПУГАЧ наголосила про важливе значення рідної мови, яка є і має бути основою єднання українців, особливо сьогодні, під час повномасштабного вторгнення з боку рф.

Цьогорічний Радіодиктант під назвою "Дороги України" написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав диктант актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.

Після написання диктанту викладачі та студенти факультету поділилися своїми враженнями, зазначивши, що він чіпляє за живе. Більшість вважали текст щемливим та цікавим.

Традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові, акція єднання, що проходить у День української писемності та мови, об'єднала Педагогічний факультет із тисячами українців по всьому світу!

Кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті: https://www.facebook.com/groups/2292336570808591

Радіодиктант ПФ УДУ 27.10.23

Радіодиктант ПФ УДУ 27.10.23Радіодиктант ПФ УДУ 27.10.23