Осінні пленери 1

 

 

Осінні пленери

Осінні пленери 1Сонячні дні бабиного літа – час традиційних пленерів наших бакалаврів і магістрів. Під керівництвом доцента Ольги Сови і старшого викладача Володимира Труша вони наповнюють своїми голосами вулиці центру Києва, шукаючи неповторні архітектурні мотиви старого міста і мінливе освітлення ще теплої осінньої днини. Ви може зустрітися з їхнім натхненням і творчими пошуками у начерках м’якими матеріалами, акварельних замальовках і олійних етюдах, блукаючи вулицями Києва. Обережно зазирніть через їхнє плече, не тривожачи зосередження творчості, і ви відчуєте як око художника відкриє вам настрої міста та його перехожих. А потім завітайте до наших університетських галерей на відкриті для всіх художні перегляди пленерної практики наших студентів.
 

 

 

Літня практика в АРТЕКУ

артек 6Цими серпневими днями завершується літня практика наших другокурсників, які працюють у Міжнародному дитячому центрі АРТЕК. АРТЕК для нас – надійний партнер, порадник, працедавець. Не один випускникнашої кафедри працює у цьому таборі мрії. Культурно-мистецький центр АРТЕКу під керівництвом кандидата педагогічних наук доцента Оксани Смірнової – нашого стейкхолдера, на якого ми завжди орієнтуємося, коли визначаємо перспективи освітніх програм кафедри. Цього року, як і завжди, наші другокурсники провели десятки різноманітних майстер-класів з традиційних технік бісероплетіння, ткацтва, малярства на склі, скульптури, паперопластики, живопису, витинанки. Вони із задоволенням навчили дітей незвичним іноваційним технікам образотворчення – пластиліновому живопису, штемпелюванню, кляксографії, монотипії, картонографії, гратажу тощо. Наші другокурсники організували ряд цікавих виставок, на яких презентували роботи своїх вихованців. Свіже повітря прекрасної лісової Пущі надихнуло наших студентів на щоденні пленери разом із артеківцями. І нарешті, всі разом здійснили великий спільний творчий проєкт розпису полотна до 95-річниці із дня народження АРТЕКУ. З днем народження тебе, наш партнере!
 

 

Практика з посмішкою

СмолярАнна3Чотирикурсники-практиканти кафедри образотворчого мистецтва з посмішкою, яка відчуваются під карантинними масками, проходять практику у наших стейкхолдерів у Центрі науково-технічної творчості молоді “Сфера” міста Києва.  Ірина Петрик навчає учнів 6-7 класів створювати настроєвий пейзаж і не боятися насичених барв і цупкого мазку олійного живопису. Анна Смоляр І Олена Золотаревич обрали для себе керівництво гуртком “Художньої естетики” у групі підготовки дітей до школи. А Ірина Денека просто розривається між улюбленими "Комп'ютерними технологіями", відкриваючи дітям майбутнє, і традиційним "Ліпленням", яке повертає до такого звичного минулого. За методичними успіхами практикантів уважно спостерігає керівник практики доцент Іраїда Руденко, а також керівництво Центру, придивляючись до майбутніх коліег. І  практикантів, і досвічених викладачів об'єднує любов до дітей, мистецтва і педагогічних пошуків. І, безперечно, посмішка, яку вони дарують своїм вихованцям.