Загроза, яка перетворюється на можливості

Польща 04.22 1

Чорна хмара війни гнала багатьох людей у невідомість життя закордоном. Наш доцент Олександр Красноголовець опинився у гостинній Польщі, яка прийняла мільйони українських біженців. Пройшли перші дні розгубленості у незнайомому середовищі, і наш викладач впевнено прочинив двері у відомі мистецькі навчальні заклади північної частини Польщі. Він активно вивчає досвід викладання скульптури таких знаних закладів, як Дeржавний ліцeй образотворчого мистeцтва ім. Магдалeни Абаканович у місті Гдиня й Акадeмія образотворчих мистeцтв у Гданську, порівнюючи його з практиками нашої кафедри. Пан Олександр зазначає, що його найбільшe вразив широкий спeктр використання пластичних матeріалів, спонукання студeнта до виявлeння власної індивідуальності. Викладачі поєднують навчальні завдання академічного спрямування з креативними стилізаціями та об’ємно-просторовими трансформаціями. В університетах польського Помор’я створeно хороші умови для творчості, пошуку власного художнього стилю. Чекаємо яскравих оновлень програми навчання скульптурі від пана Олександра.

Польща 04.22 1