Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Студенти-художники на IX Всеукраїнській науковій конференції

Студенти-художники на IX Всеукраїнській науковій конференції

28 квітня 2022 року наші студенти з успіхом виступили на IX Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки». Усі тяготи військового супротиву не стали на заваді науковим пошукам наших бакалаврів і магістрів, які активно долучилися до участі в пленарному та секційних засіданнях. З особливим зацікавленням учасники вислухали доповідь бакалавра 4 курсу Олександри Карпенко «Навчання основам малювання портрета дітей з вадами слуху в умовах дистанційного навчання», яка вже багато років досліджує проблематику інклюзивної освіти з використанням потенціалу образотворчого мистецтва. Магістерка Ірина Петрик поділилася досвідом впливу на психо-емоційний стан студентів в умовах воєнного стану засобами традиційного петриківського живопису. Проблематику мистецтва українського розстріляного відродження і творчість художників-бойчукістів презентувала магістерка Єлізавета Заблоцька «Неовізантизм в Україні на початку ХХ століття». Активна дискусія між студентами відбулася також у рамках секційного засідання конференції.

ПРОГРАМА Конференції ()

ВІДЕОЗАПИС Концеренції ()