Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Творча зустріч із Риммою Зюбіною в рамках віртуального Івент-центру кафедри педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова

4 квітня 2022 року наші студенти стали співучасниками натхненної творчою онлайн-зустрічі з відомою акторкою українського кіно і театру, телеведучою, громадською активісткою Риммою Зюбіною. Зустріч відбулася в рамках віртуального Івент-центру кафедри педагогіки педагогічного факультету нашого університету. Особистість Римми Зюбіної, її творчий і громадський внесок у розбудову української культури, особливо під час війни з російським окупантом, коли Україна вкотре виборює свою свободу і незалежність, викликала в учасників непідробний інтерес.

Римма Зюбіна 5.04.2022

Говорили про війну, про нашу переможну віру, про біль і пам‘ять, про творчість, яка дає відчуття життя навіть у воєнних жахиттях, про важливість принципів і цінностей, про те, як попри все будувати професійну мистецьку кар‘єру. Запитання студентів стосувалися відомої ролі Дарини, премії “Золота дзиґа” за найкращу жіночу роль у фільмі “Гніздо горлиці” (2017), загалом ролі жінки у сучасному світі. Не випадково, актриса увійшла до рейтингу 100 жінок, відзначених Всеукраїнським журналом “Гордість та краса України”, 2019. Студентам нашої спеціальності було важливе бачення акторкою ролі художника кіно у створенні кінематографічного образу. Ця зустріч у напруженні сирен повітряної тривоги, трагічних новин з театру визвольної війни займе особливе місце серед численних зустрічей з лідерами суспільної думки та найвідомішими фахівцями мистецької галузі.

кОМ Римма Зюбіна

Римма Зюбіна 5.04.22