Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри Студенти-художники на Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття»

Студенти кафедри образотворчого мистецтва під керівництвом викладачів активно залучилися до роботи за програмою Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми освіти XXI століття», яка відбулася 14 травня 2021 року у Київі.

14.05.21 міжнар конф фпп ст

Із особливим зацікавленням учасники з різних країн (Китаю, Польщі, Словаччини, Угорщини) слухали на пленарному засіданні виступ англійською мовою бакалавра Катерини Ткаченко «Прийоми концепт-художників у навчанні учнівської молоді образотворчого мистецтва», яка поділилася практиками залученням інноваційного досвіду сучасних художників анімації та комп’ютерних ігор як фактору мотивації дітей до заняття образотворчим мистецтвом. На секції «Мистецтво» також обговорювали проблеми комп’ютерної графіки (бакалавр І.Денека), формування креативності методами сучасних візуальних практик (бакалавр А.Мірошниченко,  магістр К.Свістун). Студентами запропоновано оригінальні завдання з анімалістики (бакалавр А.Максименко), портретного живопису (магістр О.Лакізюк), рисунку фігури людини (магістр В.Лозниця), композиції натюрморту (магістр Л.Соченко). Бакалавр А.Смоляр поділилася власною практикою виконання пленерних акварелей. Інноваційним був виступ бакалавра І.Петрик, яка сміливо транспонує традиційну техніку петриківського живопису на різні види, жанри і техніки образотворчого мистецтва. Ідеі студентів стануть основою бакалаврських і магістерських досліджень, публікацій у наукових журналах.

Сертифікати про участь у пленарному та секційних засіданнях <<<

Відео прямої трансляції <<<