Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра образотворчого мистецтва Оголошення та події кафедри На міжнародній конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» (16.05.2024)

16 травня 2024 року викладачі та аспіранти кафедри взяли участь в роботі VII Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін» у дистанційному форматі. Її щорічно проводять наші друзі і партнери з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Цього року викладачі кафедри зробили акцент на проблемах інноваційних методів навчання образотворчого мистецтва: професор Олена Шевнюк представила доповідь про цікаві практики тестування студентів в процесі вивчення мистецтвознавчих дисциплін, доцентка Ольга Сова – про сучасні техніки візуальної арт-терапії в роботі художника-педагога, доцентка Наталя Кравченко – досвід опанування технік плаского друку в підготовці майбутніх художників, старший викладач Володимир Труш – особливості організації семестрового оцінювання з живопису за умов змішаної форми навчання. З цікавістю були вислухані повідомлення доцента Миколи Барахтяна щодо комунікативної культури як важливого чинника педагогічної майстерності викладача мистецьких дисциплін, старшого викладача Катерини Шалварової про емоційну складову освітньої діяльності як фактор навчання студентів-образотворців, старшого викладача Любомира Цебенка – про інноваційні практики виставкової діяльності в нашому університеті та багато інших. Найбільше запитань виникло до доповіді нашої нової аспірантки з Китаю Чжан Мен щодо мистецької освіти в Київському художньому інституті, зокрема, в контексті впливу змін ідеологічних орієнтирів на її художні концепції. Щиро дякуємо нашим уманським колегам за можливість наукової дискусії з приводу актуальних проблем мистецького навчання у закладах вищої освіти.

ПРОГРАМА конференції↓pdf

16.05.24 Міжн конф Естет Умань